Problemy podczas aktualizacji lub instalacji centrum sterowania Intel® Killer™ Control Center

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000058953

20-05-2021

Aby sprawdzić którykolwiek z tych problemów, wybierz jedną z następujących opcji:

Kliknij lub temat, by uzyskać szczegółowe informacje:

Centrum sterowania Intel Killer nie może automatycznie zaktualizować

Jeśli instalator nie może automatycznie zaktualizować, może pojawić się błąd, np. ten:
example image

W takim przypadku odinstaluj poprzednie wersje ręcznie. Najpierw jednak będzie trzeba pobrać najnowszy instalator i mieć go pod ręką.

  Gdy instalator jest gotowy do pracy, kliknij prawym przyciskiem Start,kliknij Aplikacje i funkcje,a następnie znajdź każdy wpis z killerem w nim, w tym Killer Drivers i/lub Killer Performance Suite, lub dowolną wariację, a także Killer Network Manageri odinstaluj je. Po odinstalowaniu, uruchom swój komputer ponownie, a następnie zainstaluj najnowszy pakiet. 

  Jeśli nie rozwiąże to problemu, przejdź do kolejnej sekcji.

  Najnowszy pakiet nadal nie może zostać zainstalowany po usunięciu poprzedniego pakietu.

  Instalator mógł napotkać błąd, którego nie może on przywrócić. Możesz otrzymać komunikat o błędzie (np. funkcja, która jest niedostępna dla zasobu sieciowego... lub inny błąd) lub instalator może zakończyć się niepowodzeniem bez błędu, biorąc pod uwagę inny niż ten, który nie mógł zostać ukończony.

  W takim przypadku spróbuj wykonać krok po kroku przewodnik po tym, jak znaleźć i wykorzystać narzędzie Microsoft dla problemów, które blokują programy przed zainstalowaniem lub usunięciem. Upewnij się, że zdecydujesz się na odinstalowanie, nawet jeśli chcesz ostatecznie zainstalować najnowszy pakiet, ponieważ problem polega na tym, że musisz usunąć pozostałe części dawnego oprogramowania, nawet jeśli nie są one wyświetlane w menu Aplikacje i funkcje.

  Błąd 1923. Sprawdź, czy masz wystarczające uprawnienia i błąd 1939

  Jeśli wyświetlony zostanie błąd 1923 Sprawdź, czy posiadasz wystarczające uprawnienia lub błąd 1939,zapoznaj się z błędem 1923 Sprawdź, czy posiadasz wystarczające uprawnienia i błąd 1939 , powiązany artykuł.

  Po po wyczynieniu powyższych instrukcji problem nadal występuje.

  Jeśli nadal masz problemy z instalatorem Intel Killer Control Center lub odinstalowywaniem starszych wersji pakietów, skorzystaj z linku Skontaktuj się z pomocą techniczną w niebieskim banerze poniżej.  Jeśli instalator nie działa, uruchom instalator jeszcze raz i dołącz dziennik wygenerowany w folderze temp. Możesz uzyskać dostęp do folderu temp, naciskając klawisz Windows + R,wpisując %TEMP% i klikając OK.

  example image

  Następnie posortować według zmodyfikowanej datyi dołączyć najnowszą msi**. ZALOGUJ się do zgłoszenia pomocy technicznej. Data powinna być datowana w momencie ostatniego uruchomiono instalatora.

  example image

  Aby uzyskać pomoc techniczną, kliknij przycisk poniżej. Zawierać informacje na temat rozwiązywania problemów, które zostały już wykonane.

   

  Podobne tematy
  Często zadawane pytania dotyczące Intel® Killer™ Control Center
  Rozwiązuj większość problemów® Intel® Killer Control Center dzięki czystej instalacji