Problemy związane z aktualizacją lub instalacją pakietu Intel® Killer™ Performance Suite

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000058953

21-06-2022

Aby sprawdzić którykolwiek z tych problemów, wybierz jedną z następujących opcji:

Kliknij lub odpowiedni temat, by uzyskać szczegółowe informacje:

Pakiet Intel®® Killer Performance Suite nie może się automatycznie zaktualizować

Jeśli instalator nie może automatycznie zaktualizować, może pojawić się błąd, np., ale nie wyłącznie, ten:
example image

W takim przypadku odinstaluj poprzednie wersje ręcznie. Najpierw jednak warto pobrać najnowszy instalator i mieć go pod ręką.

  Gdy instalator jest gotowy do działania, kliknij prawym przyciskiem startu, kliknij Aplikacje i funkcje, a następnie znajdź każdy wpis, który ma w sobie rozwiązanie Killer, w tym sterowniki Killer i/lub Killer Performance Suite, lub dowolne warianty, a także Menedżera sieci Killer i odinstaluj go. Po ich odinstalowaniu uruchom ponownie komputer, a następnie zainstaluj najnowszy pakiet.

  Jeśli to nie rozwiązuje problemu, przejdź do następnej sekcji.

  Najnowszego pakietu wciąż nie można zainstalować po usunięciu poprzedniego pakietu.

  Instalator mógł napotkać błąd, z którego nie mógł się odzyskać. Możesz otrzymać błąd (np. funkcja, której używasz, znajduje się w zasobie sieciowym, który nie jest dostępny... lub inny błąd) lub instalator może nie działać bez błędu, inny niż ten, który nie mógł zostać ukończony.

  W tym przypadku spróbuj wykonać krok po kroku instrukcję jak znaleźć i wykorzystać narzędzie firmy Microsoft do rozwiązywania problemów, które blokują instalację lub usunięcie programów. Upewnij się, że wybierasz "Odinstalowywanie", nawet jeśli ostatecznie próbujesz zainstalować najnowszy pakiet, ponieważ problem polega na tym, że konieczne jest usunięcie pozostałych części starego oprogramowania, nawet jeśli nie znajdują się one w menu Aplikacje i funkcje .

  Błąd 1923 sprawdzić, czy posiadasz wystarczającą ilość uprawnień i błąd z 1939 r.

  Jeśli zobaczysz błąd 1923 sprawdź, czy masz wystarczająco dużo uprawnień lub błąd z 1939 r., zapoznaj się z artykułem Błąd 1923 sprawdź, czy masz wystarczającą ilość uprawnień i błąd z 1939 r., powiązany artykuł.

  Po przestrzeganiu powyższych instrukcji problem nadal nie ustępuje

  Jeśli nadal masz problemy z instalatorem pakietu Intel Killer Performance Suite lub odinstaluj starsze wersje pakietów, użyj linku Kontakt z pomocą techniczną na niebieskim banerze poniżej. Jeśli instalator uchybień, uruchom instalator jeszcze raz i dołącz dziennik wygenerowany w Twoim folderze temp. Możesz uzyskać dostęp do folderu temp, naciskając klawisz Windows + R, wpisując %TEMP% i klikając OK.

  example image

  Następnie posortuj według daty zmodyfikowaną i dołącz najnowsze MSI***. Zaloguj się do zgłoszenia do działu pomocy technicznej. Data jego utworzenia powinna być datowana w momencie ostatniego uruchomieniu instalatora.

  example image

  Aby uzyskać pomoc techniczną, kliknij przycisk poniżej. Dołączyć informacje o wszystkich już wykonanych rozwiązywaniu problemów.

   

  Powiązane tematy
  Często zadawane pytania dotyczące pakietu Intel® Killer™ Performance Suite
  Rozwiązywanie większości problemów z wydajnością Intel® Killer* dzięki czystej instalacji