Przewodnik referencyjny multi-Stream Transport (MST)

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000059105

03-06-2021

Multi-Stream Transport (MST) to funkcja DisplayPort 1.2 i nowszej, która:

  • Umożliwia transmitować wiele sygnałów wideo wyświetlanych za pomocą pojedynczego przewodu DisplayPort (DP) w jednej z dwóch konfiguracji:
    • MST Hub:dzieli jeden kabel DP na kilka wyjść wideo, co może być zarówno w formacie DP, jak i w innych formatach.
    • Łańcuch łańcuchowy: monitory podłączone są szeregowo. Wszystkie monitory muszą być kompatybilne z innymi urządzeniami, z wyjątkiem ostatniego.
  • Jest obsługiwany Intel® Core™ procesorach 4generacji i nowszej.

Aby sprawdzić, czy Twój system obsługuje DP 1.2+, sprawdź jego oryginalne specyfikacje lub skontaktuj się z producentem sprzętu.

Szczegółowe informacje na temat MST można znaleźć w tym artykule innej firmy.

UwagaDla Twojej wygody firma Intel dostarcza treści z witryn innych firm i może dostarczać łącza do dodatkowych witryn innych firm. Udostępnianie takich treści i/lub łączy stanowi jedynie sugestię i nie należy mylić się z poparciem lub zaleceniem jakichkolwiek konkretnych działań. Wykonywanie działań zalecanych przez dostawców innych firm może skutkować nieprawidłowym działaniem płyty lub procesora, ich uszkodzeniem lub skróconym życiem produktu. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z korzystaniem z witryn lub materiałów innych firm i nie udziela żadnej, wyrażonej wprost ani dorozumianej gwarancji, w odniesieniu do witryn lub materiałów innych firm. Firma Intel nie kontroluje ani nie wyekwizuje materiałów innych firm ani stron internetowych, do których się odwołuje. Aby potwierdzić dokładność tych danych, należy odwiedzić stronę internetową, do których się odwołują.

Zapoznaj się z następującymi prezentacjami wideo, aby dowiedzieć się, jak fizycznie skonfigurować koncentrator MST:

UwagaKarty Intel® NUC i Mini DP są opcjonalne; przedstawione kroki odnoszą się do dowolnego systemu obsługującego DP 1.2+.

 

Podobne tematy
Obsługiwane konfiguracje trzech wyświetlaczy
Które z kluczach sprzętowych są obsługiwane w konfiguracjach trzech wyświetlaczy?
Które Intel® Core™ i/lub kontrolery grafiki HD Intel® Intel® obsługują multi-Stream Transport (MST)?