Identyfikator artykułu: 000074027 Typ materiałów: Komunikaty o błędach Ostatnia zmiana: 13-12-2016

Błąd: 18496 moc wyjściowa <name> w lokalizacji pinów <name> (pad_<number>) jest zbyt blisko pinu wejściowego zegara PLL (<name>) w lokalizacji PIN <name> (pad_<number>)</number></name></name></number></name></name>

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Standard Edition
 • All

  BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Z powodu problemu w oprogramowaniu Quartus® Prime w wersji 16.0 i wcześniejszej, ten błąd instalatora może występować, gdy projekt pakietu MAX® 10 E144 jest kompilowany w systemie operacyjnym Windows w następujących warunkach:

  1. Podłączony sygnał PLL (sygnał wejściowy bez PLL) do wejściowego pinu zegara PLL

  2. Przypisany pin wyjściowy obok pinu wejściowego zegara PLL, który jest podłączony do sygnału PLL (sygnał wejściowy bez PLL)

  Rozwiazanie

  Dostępna jest poprawka, która rozwiązuje ten problem w oprogramowaniu Quartus® Prime Standard edition w wersji 16.1. Pobierz i zainstaluj poprawkę 0.01cb z odpowiedniego linku poniżej. Aby uzyskać dodatkowe informacje, przeczytaj ten readme.

   

  Pobierz poprawkę 0.01cb oprogramowania Quartus® Prime Standard w wersji 16.1 dla systemu Windows (.exe)

  Pobierz oprogramowanie Quartus® Prime Standard w wersji 16.1, poprawkę 0.01cb Readme (.txt)

   

  Ten problem został naprawiony w oprogramowaniu Quartus® Prime Standard w wersji 16.1, aktualizacja 2.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  Układy Intel® MAX® 10 FPGA

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.