Identyfikator artykułu: 000074622 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 31-05-2017

Dlaczego podczas wykonywania wstrzykiwania błędów przy pomocy debuggera wstrzykiwania błędów na Arria 10 urządzeń obserwuje się nieoczekiwany błąd funkcjonalny?

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • Układ FPGA Intel® IP zaawansowanego wykrywania SEU
 • Układ FPGA Intel® IP wstrzykiwania błędów
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Z powodu problemu w wersjach oprogramowania Quartus® Prime starszych niż 17.0 IP debuggera wstrzykiwania błędów może spowodować uszkodzenie cram podczas wstrzykiwania błędu w Arria® 10 urządzeń, co może prowadzić do jednej z następujących awarii:

  — Nie znaleziono IP wstrzykiwania błędów.

  — instancja Lost SignalTap.

  — nieczytczenie rejestru komunikatów o błędach (EMR) lub odczytanie nieprawidłowej zawartości EMR.

  — Rozwiązanie Internal Wyszukaj z błędem funkcjonalnym w logice użytkownika nie jest w stanie przywrócić jego funkcjonowania.

   

  Rozwiazanie

  Ten problem został rozwiązany w oprogramowaniu Quartus® Prime w wersji 17.0.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  FPGA Intel® Arria® 10 i SoC

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.