Identyfikator artykułu: 000075606 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 20-07-2015

Dlaczego nie mogę używać linii x1 do taktowania kanałów nadawczo-odbiorczych urządzeń Arria V o pojemności większej niż 6,5536 Gb/s w obrębie banku nadajnika-odbiornika, ale przez potrójną granicę przy użyciu oprogramowania Quartus® II wers...

Środowisko

 • Szybkość
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Ze względu na błąd w oprogramowaniu Quartus® II w wersji 15.0 Aktualizacja 1 i wcześniej Instalator nie pozwoli Ci na taktowanie kanałów nadajnika-odbiornika Arria® V powyżej 6,5536 Gb/s w obrębie banku nadajnika-odbiornika, ale przez potrójną granicę.

  Rozwiazanie

  Aby rozwiązać ten problem, możesz zainstalować oprogramowanie Quartus® II w wersji 15.0, zaktualizować 1, a następnie pobrać i zainstalować poprawkę 1.07 z poniższych łączy.

  Ten problem ma zostać naprawiony w przyszłej wersji oprogramowania Quartus® II.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 4 prod.

  FPGA Arria® V GT
  FPGA Arria® V GX
  FPGA Arria® V ST SoC
  FPGA Arria® V SX SoC

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.