Identyfikator artykułu: 000076106 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 11-09-2012

Dlaczego informacja o aplikacji 257 "Projektowanie z urządzeniami 1,5 V" została usunięta ze strony internetowej Altera®?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis Informacja o aplikacji 257 "Projektowanie z urządzeniami 1,5-V" została usunięta ze strony internetowej Altera z powodu błędu w jednym z przykładów regulatora napięcia podanych w dokumencie. Regulator napięcia LCT3405A został błędnie wymieniony jako potencjalny regulator dla urządzeń Cyclone® i Stratix®, mimo że w rzeczywistości nie jest w stanie dostarczyć wystarczającej ilości prądu, aby zrewanżować się FPGA.

Uwaga do aplikacji 257 została zastąpiona działem "Projektowanie urządzeń 1.5 V" w podręcznikach Cyclone i Stratix.

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 2 prod.

Układy FPGA Stratix®
FPGA Cyclone®

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.