Identyfikator artykułu: 000076753 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 04-06-2018

Dlaczego zestaw programistyczny Intel® Cyclone® V GT nie powiodł się z włączoną kompresją?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

Zestaw programistyczny Intel® Cyclone® V GT nie może zostać skonfigurowany w przypadku korzystania z nieuprawnianego bitstreamu w pamięci flash z powodu Intel® MAX®V wiąże jeden z bitów MSEL z 0.

Rozwiazanie

Zmodyfikuj projekt Intel® Max® V na stronie pfl_control.vhd, który znajduje się w folderze "hdl" z folderu instalacyjnego zestawu programistycznego.

Przejdź do wiersza 397, zobaczysz (msel < = "ZZZ0Z" ;). Zmień go na (msel < = "ZZZZZ";).

Umożliwi to wybór MSEL zgodnie z przełącznikiem DUŻEJ skali (PRZEŁĄCZNIKÓW WYSZUKAJ) NA PŁYCIE GŁÓWNEJ. Upewnij się, że wybór SYSTEMU MSEL jest właściwy zgodnie z trybem konfiguracji.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.