Identyfikator artykułu: 000077825 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 11-08-2014

Dlaczego zestaw narzędzi nadawczo-odbiorczych do urządzeń Arria V, Cyclone V lub Stratix V nie blokuje się podczas korzystania z oprogramowania Quartus® II w wersji 14.0?

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Z powodu błędu w oprogramowaniu Quartus® II w wersji 14.0 na konsoli systemowej narzędzia nadawczo-odbiorczego, twój zestaw narzędzi nadawczo-odbiorczych Arria® V, Cyclone® V lub Stratix® V może nie blokować się na niektórych kanałach z powodu nieprawidłowego adresu odbiornika.

  Rozwiazanie

  Aby rozwiązać ten problem, możesz ręcznie mapować kanały nadajnika i odbiornika w konsoli systemowej zestawu narzędzi nadawczo-odbiorczych, aby pasować do tych adresów.

  Ten problem zostanie naprawiony w przyszłej wersji oprogramowania Quartus® II.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 12 prod.

  FPGA Cyclone® V GT
  FPGA Arria® V ST SoC
  FPGA Arria® V SX SoC
  FPGA SoC Cyclone® V SX
  FPGA Stratix® V GX
  FPGA Stratix® V GS
  FPGA Stratix® V GT
  FPGA SoC Cyclone® V ST
  FPGA Arria® V GT
  FPGA Cyclone® V GX
  FPGA Arria® V GX
  FPGA Arria® V GZ

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.