Identyfikator artykułu: 000078588 Typ materiałów: Informacje o produkcie i dokumentacja Ostatnia zmiana: 03-07-2015

Jak skonfigurować dane w pliku RPD do programowania urządzeń cztero szeregowych (EPCQ), które mają rozmiary 256 Mb lub większe?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

Programując urządzenia EPCQ o rozmiarze 256 Mb lub większej z plikiem RPD w trybie Active Serial (AS), musisz ustawić je w trybie adresowania 4-bajtowego przed programowaniem, w przeciwnym razie spowoduje to awarię konfiguracji.

Rozwiazanie

Aby ustawić urządzenie EPCQ w trybie adresowania 4-bajtowego, zapoznaj się z operacjami 4BYTEADDREN w urządzeniach z czterema seriami (EPCQ) – dane katalogowe urządzeń (PDF).

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 13 prod.

FPGA SoC Cyclone® V SX
FPGA Cyclone® V GT
FPGA Stratix® V GX
FPGA Cyclone® V GX
FPGA Stratix® V GT
FPGA Stratix® V GS
FPGA Arria® V SX SoC
FPGA SoC Cyclone® V ST
FPGA Arria® V ST SoC
FPGA Arria® V GX
FPGA Arria® V GT
FPGA Stratix® V E
FPGA Cyclone® V E

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.