Identyfikator artykułu: 000079920 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 01-01-2015

Czy modele timingów urządzeń Stratix III dla LVDS SERDES zostały zaktualizowane od czasu wydania oprogramowania Quartus® II w wersji 8.1?

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Tak, modele timingów dla LVDS SERDES zostały zaktualizowane dla urządzeń Stratix® III od czasu premiery oprogramowania Quartus® II w wersji 8.1. Przeniesienie SERDES-to-core zostało nieprawidłowo modelowanie w oprogramowaniu Quartus II wersji 8.1 i późniejszej. Zmiana ta wpłynie na transfery z rejestrów rdzeni SERDES (nazwa instancji >|rx[*] lub podobne) do rejestrów rdzeni (nazwa instancji >|rxreg[*] lub podobne). Projekty wykorzystujące odbiornik LVDS/DPA powinny zainstalować odpowiednią poprawkę dostępną pod poniższym linkiem. Po zainstalowaniu poprawki należy ponownie uruchomić statyczną analizę timingów na projekcie. Spowoduje to, że aktualizacja modelu nie spowoduje naruszenia timingów. Jeśli nastąpi naruszenie timingu, zalecana jest rekompilacja projektu.

  Ta aktualizacja modelu wpływa na instancje LVDS w trybie innych niż DPA. Ta aktualizacja modelu nie wpływa na instancje LVDS w trybie DPA.

  Aktualizacja ta ma wpływ na wszystkie urządzenia Stratix III.

  Rozwiazanie

  Dostępna jest poprawka dla określonych wersji oprogramowania Quartus II, które zaktualizuje modele timingów.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.1 SP2 pobierz i zainstaluj poprawkę 2.21 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.1 SP1 pobierz i zainstaluj poprawkę 1.62 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.1 pobierz i zainstaluj poprawkę 0.89 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.0 SP2 pobierz i zainstaluj poprawkę 2.118 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.0 SP1 pobierz i zainstaluj poprawkę 1.40 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 9.0 pobierz i zainstaluj poprawkę 0.56 z odpowiedniego linku poniżej.

  W przypadku oprogramowania Quartus® II w wersji 8.1 pobierz i zainstaluj poprawkę 0.71 z odpowiedniego linku poniżej.

  Oprogramowanie Quartus® II w wersji 10.0 zawiera zaktualizowane modele timingów i nie są wymagane poprawki dla tej wersji.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  Stratix® III FPGA

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.