Identyfikator artykułu: 000080553 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 11-09-2012

Czy istnieje jakikolwiek znany problem z zastosowaniem równoległego zakończenia układu Scalony (RT) z IP UniPHY?

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

  Problem krytyczny

  Opis

  Tak, wystąpił problem z terminatorem równoległego w chipie (OCT) z ustawieniem kalibracji w pliku konfiguracyjnym wygenerowanym przez oprogramowanie Quartus® II w wersji 11.0 i 11.0 SP1. Mimo, że równoległy PAŹDZIERNIK z kalibracją jest włączony dla określonych pinów w edytorze cesji, a to ustawienie znajduje odzwierciedlenie w raporcie kompilacji, oprogramowanie Quartus® II nie włącza poprawnie bitów konfiguracji dla równoległego ustawienia OCT w pliku konfiguracyjnym.

  Problem ten ma wpływ na rodziny urządzeń Stratix® III i Stratix IV oraz rdzenie IP pamięci DDR3 SDRAM, DDR2 SDRAM, RLDRAM II, QDR II/SRAM IP. W związku z tym problemem może występować błąd kalibracji.

  Problem zostanie naprawiony w kolejnej wersji oprogramowania Quartus® II®. Aby przezwyciężyć ten problem w oprogramowaniu Quartus® II w wersji 11.0 i 11.0SP1, musisz zainstalować poprawkę podana w powiązanym rozwiązaniu poniżej i wykonać pełną kompilację swojego projektu.

  Rozdzielczość

   

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.