Identyfikator artykułu: 000080714 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 20-08-2012

Czy tri-primitive działa prawidłowo, gdy wybieram piny magistrali do stanu trzystanowego, gdy nie są używane w megafunction równoległego modułu ładowania flash?

Środowisko

  • Intel® Quartus® II Subscription Edition
  • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
    Opis

    Wersje oprogramowania Quartus® II w wersji 10.0 SP1 nie implementują parametru Tri Primitive dla pinów łączących się z urządzeniem z pamięcią flash, na przykład flash_addr[*], gdy opcja styków magistrali do stanu trzystanowego, gdy nie jest ona włączona w megafunction równoległego modułu Flash Loader.

    Rozdzielczość

    Użyj oprogramowania Quartus® II w wersji 10.1 i nowszej.

    Podobne produkty

    Ten artykuł dotyczy 1 prod.

    MAX® II CPLD

    Zastrzeżenie

    1

    Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

    Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.