Identyfikator artykułu: 000081483 Typ materiałów: Informacje o produkcie i dokumentacja Ostatnia zmiana: 28-02-2014

Jak mam wymusić aktualizację pamięci RAM w urządzeniu MAX II lub MAX V po programowaniu za pomocą isp w czasie rzeczywistym?

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Po przeprogramowaniu urządzeń MAX® II i MAX V za pomocą pliku JAM, w którym włączono isp w czasie rzeczywistym, pamięć RAM konfiguracji MAX urządzenia nie zostanie zaktualizowana po programowaniu i urządzenie będzie nadal działać z istniejącej konfiguracji.

  W celu umożliwienia rekonfiguracji urządzenia MAX po przeprogramowaniu należy zastosować opcjonalną procedurę, DO_FORCE_SRAM_DOWNLOAD. Na przykład można użyć tego polecenia:

  quartus_jli -c -a PROGRAM -e DO_FORCE_SRAM_DOWNLOAD

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 3 prod.

  MAX® V CPLD
  MAX® II CPLD
  CPLD MAX® II Z

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.