Identyfikator artykułu: 000083507 Typ materiałów: Informacje o produkcie i dokumentacja Ostatnia zmiana: 10-03-2014

Jak wykorzystać aktualizację konfiguracji za pomocą protokołu (CvP) z przepływem wersji w środowisku kontrolowanym przez źródło?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

Aby wykorzystać aktualizację CVP z przepływem wersji w środowisku kontrolowanym przez źródło z wieloma członkami zespołu:

1) Stwórz archiwum (QAR) wersji podstawowej, która zawiera pliki wersji>.* persona/

2) Dodaj to archiwum do bazy danych kontroli wersji.

3) Wielu członków zespołu może następnie sprawdzić zakładkę Archiwum wersji bazowej Quartus® II w celu stworzenia nowych wersji aktualizacji CVP.

4) Po wymeldowaniu nie rekomputuj ponownie wersji podstawowej. Na przykład nie należy kliknąć Skompiluj wszystkie.  Kliknij tylko Skompiluj projekt wersji aktualizacji CVP.

Należy pamiętać, że plik persona z wersji podstawowej (root_partition.persona) jest niezbędny do stworzenia dodatkowych wersji rdzenia, które są kompatybilne z tym samym obrazem peripatywistym. Pliki .persona nie są zgodne z wersjami w różnych wersjach Quartus® II. Klienci powinni przechowywać plik .personax.

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 13 prod.

FPGA SoC Cyclone® V SX
FPGA Cyclone® V GT
FPGA Stratix® V GX
FPGA Stratix® V GT
FPGA Cyclone® V GX
FPGA Stratix® V GS
FPGA Arria® V GZ
FPGA Arria® V SX SoC
FPGA SoC Cyclone® V ST
FPGA Arria® V ST SoC
FPGA Arria® V GX
FPGA Arria® V GT
FPGA SoC Cyclone® V SE

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.