Identyfikator artykułu: 000083563 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 11-09-2012

Które urządzenie Stratix IV GX jest przeznaczone dla oprogramowania Quartus® II, jeśli zamówiłem część EP4SGX230FF35C2NES?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

W oprogramowaniu Quartus® II konieczne będzie ukierunkowanie na numer części urządzenia Stratix® IV GX EP4SGX230FF35C2XES, jeśli zamówisz część EP4SGX230FF35C2NES.

Konflikt jest spowodowany ograniczeniem liczby znaków, które mogą zostać użyte do identyfikacji urządzenia. Urządzenie EP4SGX230FF35 ES jest dostępne wyłącznie w klasie -2X prędkości. Numer części EP4SGX230FF35C2NES jest w rzeczywistości urządzeniem EP4SGX230FF35C2XNES, ale ze względu na ograniczenia znaków X został upuszczony w celu włączenia -N, co wskazuje na urządzenie bez potencjalnych klientów.

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 1 prod.

FPGA Stratix® IV GX

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.