Identyfikator artykułu: 000083937 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 31-12-2013

Dlaczego wskaźnik "RX CDR PLL status" pokazuje "PLL nie jest zablokowany" w zestawie narzędzi nadawczo-odbiorczych, gdy wskaźnik "RX CDR data status" pokazuje "PLL locked" i dane są odbierane prawidłowo?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

Wskaźnik "RX CDR PLL status" pokazujący "PLL nie jest zablokowany" na zestawie narzędzi nadawczo-odbiorczych, gdy wskaźnik "RX CDR data status" wskazuje, że "PLL locked" to normalne zachowanie.

  • Wskaźnik "RX CDR PLL Status" wyświetla stan sygnału rx_is_lockedtoref nadajnika-odbiornika.
  • Wskaźnik "RX CDR Data" wyświetla stan sygnału rx_is_lockedtodata nadajnika-odbiornika.

W podręczniku Stratix® V GX napisano: "Detektor częstotliwości fazowej (PFD) nie działa w trybie LTD. Sygnał statusu rx_is_lockedtoref przełącza się losowo i nie jest znaczący w trybie LTD.".

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 5 prod.

FPGA Arria® V GX
FPGA Arria® V GT
FPGA Stratix® V GT
FPGA Stratix® V GS
FPGA Stratix® V GX

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.