Identyfikator artykułu: 000084470 Typ materiałów: Informacje o produkcie i dokumentacja Ostatnia zmiana: 11-09-2012

Jak mogę znaleźć dostępne poziomy napięcia dla czterech programowalnych poziomów Vod podczas korzystania ze standardu I/O LVDS dla urządzeń Stratix III?

Środowisko

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Opis

W podręczniku Stratix® III wskazano, że istnieją cztery programowalne poziomy Vod dla wyjść LVDS: niskie, średnio-niskie, średnio-wysokie i wysokie. Jednak dane katalogowe nie wymieniają poziomów napięcia ze względu na fakt, że poziomy napięcia mogą się różnić w zależności od topologii płyty głównej. Zalecana jest symulacja za pomocą Altera modeli IBIS, aby sprawdzić, w jaki sposób ustawienia mogą się różnić w zależności od warunków płyty głównej i warunków obciążenia.

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 1 prod.

Stratix® III FPGA

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.