Identyfikator artykułu: 000084726 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 28-09-2015

Dlaczego moja aplikacja altpcie_demo wyświetla się jako "urządzenie PCI" w sekcji "Inne urządzenia" w Menedżerze urządzeń Windows dla projektu referencyjnego PCI Express Avalon-ST o wysokiej wydajności?

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • Przerwanie
 • All

  BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Z powodu problemu z dostarczonym plikiem informacji o sterowniku (.inf) identyfikator urządzenia projektu referencyjnego nie jest zgodny z oczekiwaniami sterownika, a przerwania sygnału wiadomości (MSI) nie są włączone. Ten problem powoduje, że zestaw jest wyświetlany w Menedżerze urządzeń Windows® w sekcji "Inne urządzenia" jako "urządzenie PCI" z żółtą ikoną ostrzegawczym obok niego.

  Rozdzielczość Zapoznaj się z powiązanym rozwiązaniem w celu obejścia problemu.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 10 prod.

  FPGA Stratix® IV GT
  FPGA Stratix® IV GX
  FPGA Stratix® V GS
  FPGA Stratix® V GT
  FPGA Cyclone® V GX
  FPGA Cyclone® V GT
  FPGA Cyclone® IV GX
  FPGA Arria® V GX
  FPGA Arria® II GZ
  FPGA Arria® II GX

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.