Identyfikator artykułu: 000085381 Typ materiałów: Komunikaty o błędach Ostatnia zmiana: 11-09-2012

Ostrzeżenie (15610): brak sygnału wyjściowego zależnego od pinu wejściowego "avl_burstbegin"

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Sygnał avl_burstbegin jest częścią naszej specyfikacji Avalon MM; jest on używany do oznaczania rozpoczęcia transakcji serii.

  Przed Quartus
  ® Oprogramowanie II w wersji 11.0, sygnał avl_burstbegin był używany przez kontroler DDR2 i DDR3 SDRAM do wykrywania nowych poleceń Avalon seryjnych.

  Jednak po
  wersji 11.0 oprogramowania Quartus® II wprowadzono zmiany w architekturze kontrolera DDR2 i DDR3 SDRAM. W tej nowej architekturze sygnał avl_burstbegin nie jest używany do wykrywania przychodzących poleceń Avalon seryjnych.

  Aby obsługiwać wsteczną zgodność wersji oprogramowania Quartus® II, firma Altera nie usunieła sygnału avl_burstbegin, mimo że sygnał ten nie jest wymagany.

  Rozdzielczość

  Oprogramowanie Quartus®® II zoptymalizuje avl_burstbegin podczas operacji syntezy,podczas gdy ince sygnał ma zero wyprowadzenia wentylatora

  Ten komunikat ostrzegawczy można zignorować, ponieważ sygnał avl_burstbegin nie jest wymagany i dlatego jest optymalizowany.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 4 prod.

  Stratix® IV FPGA
  FPGA Stratix® IV GX
  FPGA Stratix® IV GT
  FPGA Stratix® IV E

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.