Identyfikator artykułu: 000085656 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 07-06-2016

Dlaczego nie mogę uzyskać dostępu do urządzenia z Intel® MAX® 10 za pomocą JTAG, mimo że technologia JTAGEN jest ciągnięta wysoko w trybie użytkownika?

Środowisko

 • Oprogramowanie projektowe Intel® Quartus® Prime
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Po włączeniu opcji pinu JTAGEN w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime, piny JTAG z Intel® MAX® 10 urządzeń staną się pinami wejścia/wyjścia użytkownika w trybie użytkownika.

  Jeśli na pinach JTAG nie ma przypisanych pinów we/wy, zostaną one zarezerwowane jako nieużywane piny we/wy i zostaną ustawione jako trzystany wejściowe w trybie użytkownika. W związku z tym te niewykorzystane piny we/wy nie będą działać jako dedykowane piny JTAG, mimo że pin JTAGEN jest ciągnięty wysoko w trybie użytkownika.

   

  Rozdzielczość

  Jeśli chcesz przełączać między pinami we/wy użytkownika i dedykowanymi funkcjami JTAG pin za pomocą pinu JTAGEN, musisz dokonać przypisania pinów we/wy na wszystkich pinach JTAG w pinach w Koderze JTAG, aby zidentyfikować kierunek pinów (wejście, wyjście lub dwukierunkowe), a także standard I/O.

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.