Identyfikator artykułu: 000086827 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 22-02-2018

Czy jest jakiś problem, jeśli na VCCIO i VCCPT istnieje napięcie zmiennoprzecinkowe, zanim zostanie ono rozkręcene i po zejściu z Intel® Arria® 10 urządzeń i urządzeń Cyclone® 10?

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • Oprogramowanie do programowania Intel® FPGA
 • Komponent ogólny
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Nie, nie ma problemu, jeśli na VCCIO i VCCPT istnieje napięcie zmiennoprzecinkowe, zanim zostanie ono zburzone i po zejściu z Intel Arria 10 urządzeń, a także Cyclone 10 urządzeń. Może dojść do przecieku między VCC i VCCIO, a także między VCC i VCCPT, co może spowodować, że zarówno VCCIO, jak i VCCPT do maksimum zbliżenia 0,8 V, zanim zasilacz zostanie zburzony i po odłączeniu zasilania.

  Jest to oczekiwane zachowanie i nie będzie stanowić żadnego problemu z działaniem ani niezawodnością dla urządzenia, jeśli będzie przestrzegana sekwencja zasilania i wyłączenie zasilania.

  Takie zachowanie można zaobserwować jedynie w przypadku, gdy regulatory zostały zaprojektowane tak, aby wyłączyć zasilacze z gniazdka, zanim podkręcają się i zejdą na dół.

   

   

  Rozdzielczość

  Jest to oczekiwane zachowanie i nie będzie stanowić żadnego problemu z działaniem ani niezawodnością dla urządzenia, jeśli nastąpi sekwencja zasilania i wyłączenie zasilania.

  Takie zachowanie można zaobserwować jedynie w przypadku, gdy regulatory zostały zaprojektowane tak, aby wyłączyć zasilacze z gniazdka, zanim podkręcają się i zejdą na dół.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 6 prod.

  Intel® Cyclone® 10 FPGA
  Urządzenia konfiguracyjne Intel® FPGA
  Zestawy dla deweloperów Intel® Arria® 10 GX FPGA Development Kit
  Zestawy Intel® Cyclone® 10 LP FPGA Evaluation Kit
  Sterownik Intel® FPGA Download Cable II
  FPGA Intel® Arria® 10 i SoC

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.