Identyfikator artykułu: 000086959 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 30-06-2014

Kompilator IP do PCI Express — przewodnik użytkownika wskazuje na nieprzerwaną obsługę urządzeń i przepływów, które nie są już obsługiwane przez oprogramowanie Quartus II.

Środowisko

 • Intel® Quartus® II Subscription Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

  Problem krytyczny

  Opis

  Kompilator IP dla PCI Express — przewodnik użytkownika wskazuje dalsze wsparcie dla następujących urządzeń i przepływów programistycznych które nie są już obsługiwane w oprogramowaniu Quartus II:

  Arria GX, Cyclone II, HardCopy II, HardCopy III, HardCopy Rodziny urządzeń IV, Stratix II i Stratix II GX: nie są już obsługiwane w oprogramowaniu Quartus® II w wersji 13.1.

  Przepływ tworzenia SOPC: brak już dostępnego w oprogramowaniu Quartus® II w wersji 13.0.

  Rozdzielczość

  Ten problem nie ma możliwości obejścia. Megacore Informacje o wersji biblioteki IP — dokumenty dotyczące usuwania pomocy technicznej dla tych urządzeń i przepływów.

  Ten problem został naprawiony w wersji 14.0 IP. Kompilator do PCI Express — instrukcja obsługi.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  FPGA Stratix® II GX

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.