Identyfikator artykułu: 000087071 Typ materiałów: Komunikaty o błędach Ostatnia zmiana: 05-09-2018

Błąd: tmp.alt_ehipc3_0: "Select Ethernet IP Layers" (ehip_mode_gui_sl_0) "MAC PCS" jest poza zasięgiem: "MAC PCS RSFEC"

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • Ethernet
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

  Problem krytyczny

  Opis

  Przy użyciu oprogramowania Intel® Quartus® Prime Pro w wersji 18.0.1 i wybraniu "1 do 4 10GE/25GE z opcjonalnym RSFEC" lub "100GE lub 1 to 4 10GE/25GE z opcjonalnymi wariantami rdzenia RSFEC i 1588 PTP" dla twardego IP cewki E do Intel® FPGA IP Ethernet, powyższy komunikat błędu jest wyświetlany, jeśli parametr " Select Ethernet Rate" jest ustawiony na 10G, a parametr "Włącz RSFEC" jest również włączony.

   

  Twardy IP cewki E do Intel® FPGA IP Ethernet nie obsługuje RSFEC dla żadnego wariantu z kanałami 10G.

  Rozdzielczość

  W przypadku pomyślnego procesu generacji IP użytkownikom zaleca się, aby nie wybierali opcji "Włącz RSFEC" z szybkościami sieci Ethernet 10 G, ponieważ ten wariant nie jest obsługiwany. W celu uzyskania obsługiwanych wariantów IP zapoznaj się z twardym IP cewki E do Intel® FPGA IP Ethernet, rys. 1.

  Począwszy od oprogramowania Quartus® Prime w wersji 18.1, twardy IP cewki E do interfejsu graficznego Ethernet Intel® FPGA IP zapobiec nieobsługiwanym kombinacjom parametryzacji.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 2 prod.

  FPGA Intel® Stratix® 10 i SoC
  FPGA Intel® Stratix® 10 TX

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.