Identyfikator artykułu: 000089152 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 26-01-2022

Dlaczego zestaw narzędzi do nadajnika-odbiornika cewki F-Tile nie pokazuje parametrów korekty FHT TX, które użytkownicy w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 21.3?

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Ze względu na problemy z zestawem narzędzi nadawczo-odbiorczych cewki F w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 21.3 parametry korekty FHT TX wprowadzone przez użytkowników nie są wyświetlane.

  Rozdzielczość

  Dostępna jest poprawka, która rozwiązuje ten problem dla oprogramowania Intel Quartus Prime Pro Edition w wersji 21.3. Pobierz i zainstaluj poprawkę 0.16 z poniższych łączy:

  Ten problem ma zostać naprawiony w przyszłej wersji oprogramowania Intel Quartus Prime Pro Edition.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  Układy FPGA Intel® Agilex™ 7 i SoC FPGA z serii I

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.