Identyfikator artykułu: 000090930 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 28-06-2022

Dlaczego mam awarie sprzętu w rejestrach IO z zegarem lokalnie kierowane?

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

  Problem krytyczny

  Opis

  Z powodu problemu w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition wersji 21.3 i nowszej mogą występować błędy funkcjonalne w rejestrze IO z zegarem kierowane lokalnie. Awarie funkcjonalne występują, ponieważ trasa zegara jest niezgodna z prawem i nie jest analizowana pod kątem timingu.

  Problem ten dotyczy tylko urządzeń Intel® Agilex™, w których istnieje rejestracja w komórce IO, której zegar jest kierowane na lokalnym trasowaniu, a nie na globalną sieć zegarową.

   

  Rozdzielczość

  Aby obejść ten problem, upewnij się , że zegar jest kierowane na globalnej sieci zegarowej lub że rejestracja nie znajduje się w komórce IO.

  Począwszy od oprogramowania Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 22.1, projekty ograniczone do wdrożenia rejestru w komórce IO z zegarem trasowanym lokalnie wyświetlają się błędy.

  Zaplanowano premierę poprawek, które dodają ten błąd do wcześniejszych wersji.

   

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  FPGA i FPGA SoC Intel® Agilex™

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.