Identyfikator artykułu: 000091152 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 06-01-2023

Dlaczego narzędzie nadawczo-odbiorcze FHT f-tile RX PRBS od razu wyświetla dużą liczbę bitów błędów po uruchomieniu i już się nie zmienia w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 22.1?

Środowisko

 • Intel® Quartus® Prime Pro Edition
 • BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
  Opis

  Z powodu problemu z programatorem w programie Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 22.1, narzędzie nadawczo-odbiorcze FHT f-tile FHT natychmiast wyświetla dużą liczbę bitów błędów, gdy naciśnięty jest przycisk startowy.

  Rozdzielczość

  Ten problem został naprawiony począwszy od oprogramowania Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 22.3.
  Aby rozwiązać ten problem w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 22.2 lub wcześniejszej, wykonaj następujące czynności:

  1. Zaprogramuj urządzenie z Programatorem w oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition w wersji 21.4 i wcześniejszej.
  2. Uruchom zestaw narzędzi nadawczo-odbiorczy FHT cewki FHT w oprogramowaniu Intel Quartus Prime Pro Edition w wersji 22.1.

  Podobne produkty

  Ten artykuł dotyczy 1 prod.

  Układy FPGA Intel® Agilex™ 7 i SoC FPGA z serii I

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.