Chcesz zyskać potężną moc obliczeniową w każdym miejscu?

Zapoznaj się z ofertą tabletów

Potężny procesor Intel® zapewnia wydajność, wszechstronność i czas reakcji, których oczekujesz od swojego tabletu. Graj w gry. Odtwarzaj filmy z sieci. Przełączaj się pomiędzy aplikacjami. Najnowsze procesory Intel posiadają funkcję przetwarzania 64-bitowego i wbudowane zabezpieczenia1 oraz zapewniają doskonały czas pracy baterii, dzięki czemu możesz dłużej i bezpieczniej robić to, co lubisz.


Słuchanie, oglądanie i granie

Wydajne tablety z procesorami Intel® Atom™ sprawiają, że zamiast przestojów w pracy możesz otrzymać masę dobrej zabawy – oglądając ulubione filmy oraz korzystając z aplikacji, gier i innej zawartości.

Większe możliwości tabletów

Większa wydajność w podróży

Zwiększ mobilność swojej firmy dzięki tabletom z procesorem Intel®, który gwarantuje niezbędną wydajność i łatwą współpracę z dotychczas używanymi systemami.

Odkryj nowe zasoby

Nauka i zabawa w jednym miejscu

Tablety zapewniają unikalne wrażenia użytkowe oraz mobilność, która przypadnie do gustu uczniom i nauczycielom. To także wysoki poziom bezpieczeństwa danych i niski całkowity koszt posiadania, jaki pragnie uzyskać każdy dział IT.

Zainteresuj się studentami

36%

Szybsze od niektórych tabletów z procesorami 64-bitowymi2 3

Przetwarzanie z pełną mocą

Doskonałe tablety stają się nadzwyczajne dzięki procesorom Intel® zwiększającym ich wydajność, szybkość i wszechstronność. Dzięki technologii przetwarzania 64-bitowego tablety osiągają dziś nowy poziom szybkości i mocy obliczeniowej2 3, zapewniając łatwą pracę wielozadaniową, szybsze działanie wymagających aplikacji oraz nieznaną dotąd wydajność w czasie obróbki zdjęć i filmów.

Nawet o 36% szybsze – porównanie 10-calowej platformy referencyjnej z procesorem 32-bitowym i 64-bitowym2 3

Poznaj możliwości architektury 64-bitowej ›

16+

Czas pracy baterii urządzenia ASUS* Fonepad*2 4

Wydłużony czas pracy baterii

Tablety z procesorami Intel® mogą działać dłużej dzięki wyjątkowej żywotności baterii. Dzięki temu możesz naładować swój tablet i bez obaw zostawić ładowarkę w domu. Niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows* czy Android*, możesz dłużej słuchać muzyki, dłużej grać i pracować na tablecie z Intel Inside®.

Nawet ponad 16 godzin pracy baterii – wynik urządzenia ASUS* Fonepad*(FE375CG) w teście batteryXPRT*2 4

8x

Szybsze szyfrowanie w porównaniu z poprzednią generacją2 5

Niezawodne zabezpieczenia

Podstawowe funkcje zabezpieczeń są już wbudowane w tablety z procesorami Intel®1, zapewniając dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Funkcje takie jak Secure Boot pozwalają na bezpieczniejsze uruchamianie urządzenia, podczas gdy technologia Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) zapewnia szybsze szyfrowanie danych. A co jest w tym najlepsze? Możesz korzystać z dodatkowych zabezpieczeń bez poświęcania wydajności urządzenia.

Nawet 8 razy szybsze szyfrowanie danych – w porównaniu z procesorem Intel® Atom™ poprzedniej generacji2 5 

Niesamowite technologie to niesamowite przeżycia

Procesory Intel® Atom™ nowej generacji zapewniają wyższą wydajność w szerokiej gamie urządzeń przy mniejszym zużyciu energii.

Odkryj procesory Intel® Atom™

Technologia Intel® RealSense™ interpretuje dane sensoryczne, przenosząc obraz w trzeci wymiar.

Zobacz swój świat w 3D

Urządzenia z procesorami Intel zapewniają płynniejszą pracę wielozadaniową, krótsze czasy uruchamiania oraz lepsze narzędzia do zarządzania w systemie Windows® 10.

Więcej informacji

Intel® AES New Instructions to zestaw instrukcji przyspieszających proces szyfrowania danych na urządzeniach z procesorami Intel®.

Poznaj nowy poziom bezpieczeństwa danych

Informacje o produktach i wydajności

1

Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

2

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana dotycząca tych czynników może spowodować, że wyniki będą inne od podanych. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności.

3

Konfiguracje: pomiaru dokonano poprzez zastosowanie filtru „Extrude” w programie Adobe Photoshop* pracującym w 32- oraz 64-bitowej wersji systemu Windows* 8.1. Do pomiaru użyto platformy referencyjnej Intel z procesorem Intel® Atom™ Z3770 i ekranem o przekątnej 10 cali, która nie jest dostępna w sprzedaży. Aby uzyskać szczegółowe dane oraz informacje o dostępności produktów, skontaktuj się z producentem komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/benchmarks.

4

Konfiguracje: zgodnie z ogólnym wynikiem testu baterii XPRT* uzyskanym przez urządzenie ASUS Fonepad* (FE375CG) z procesorem Intel® Atom™ Z3560 (do 2,33 GHz, 4 wątki/4 rdzenie). Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/benchmarks. Testy odzwierciedlają przybliżoną wydajność produktów Intel® w określonych systemach. Wszelkie różnice w sprzęcie, oprogramowaniu lub konfiguracji wpłyną na rzeczywistą wydajność systemów. Aby ocenić wydajność urządzeń lub komponentów przed dokonaniem zakupu, należy zapoznać się z innymi źródłami informacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/performance.

5

Konfiguracje: zgodnie z wynikami testu mobileXPRT* (scenariusz „Encrypt Personal Content”) na urządzeniu ASUS Fonepad* (FE375CG) z procesorem Intel® Atom™ Z3560 (do 2,33 GHz, 4 wątki/4 rdzenie) w porównaniu z urządzeniem ASUS Fonepad 7 LTE* (ME372CL) z procesorem Intel® Atom™ Z2560 (do 1,6 GHz, 4 wątki/2 rdzenie).