• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Złap rytm w najlepszych serwisach z muzyką do pobrania

Jeśli w sobotę rano lubisz odpowiadać na maile, korzystać z sieci społecznościowych i pobierać muzykę z sieci Wi-Fi, wiesz już, że Internet to największy sklep muzyczny na świecie. Jego asortyment rośnie każdego dnia dzięki dostępowi do najlepszych serwisów z muzyką do pobrania oraz internetowym stacjom radiowym.

 

Dla osób, które szczycą się wspieraniem ulubionych artystów i producentów muzycznych, możliwość korzystania z opcji natychmiastowego pobierania najbardziej renomowanej muzyki ma szczególne znaczenie. Równie ważne jest posiadanie porządnego komputera z odpowiednią ilością pamięci, wysoką wydajnością i sprawną obsługą dźwięku zapewniającym łatwy dostęp do muzyki i jej krystalicznie czysty odbiór. Dlatego właśnie wyszukiwarka produktów firmy Intel to doskonałe miejsce, w którym każdy fan muzyki znajdzie dla siebie nowy komputer.

 

Obecnie wielu artystów udostępnia swoje utwory do pobrania za pomocą specjalnych, zaawansowanych opcji w serwisach społecznościowych, a zatem warto śledzić poczynania ulubionych zespołów na Facebooku i Twitterze. Jeśli lubisz zarówno popularne hity, jak i niszowe utwory z różnych krajów, wówczas warto posłuchać przesyłanych strumieniowo utworów nadawanych przez internetowe stacje radiowe. Pamiętaj, że w obu tych sytuacjach możesz dostawać więcej wpisów na Twitterze, wiadomości e-mail i ofert, niż chcesz. Jednak możliwość pobrania ulubionej muzyki jako jedna z pierwszych osób sprawia, że obie opcje warto rozważyć.

 

Najlepsze z najlepszych serwisów z muzyką do pobrania

 

O gustach muzycznych się nie dyskutuje, więc trudno obiektywnie stwierdzić, który serwis z muzyką do pobrania jest najlepszy dla danego użytkownika. Jednak ze względu na rozmiar biblioteki, łatwość obsługi i ciekawe funkcje dodatkowe warto polecić następujące serwisy:

 

 • iTunes Music Store* udostępnia w swojej bibliotece ponad osiem milionów utworów. Regularnie otrzymuje pochwały za szeroki wybór tytułów i gatunków, a ostatnio zaczął udostępniać wszystkie zbiory muzyczne bez korzystania z funkcji DRM (co znaczy, że w kupowanych utworach nie ma osadzonych informacji dotyczących zarządzania prawami cyfrowymi).
 • Amazon MP3* był pierwszym serwisem do pobierania muzyki, w którymi negocjowano transakcje z czterema najpopularniejszymi producentami muzycznymi, więc nic dziwnego, że jego biblioteka rośnie w imponującym tempie. Ponadto oferuje muzykę w atrakcyjnych cenach — wiele utworów kosztuje mniej niż dolara.
 • Zune Marketplace* udostępnia zarówno opcję pobierania pojedynczych utworów, jak i subskrypcję umożliwiającą pobieranie dowolnej liczby utworów.
 • Free Music Archive to bezpłatne archiwum muzyczne. Serwis udostępnia ogromne zbiory muzyczne za darmo. Wprawdzie nie znajdziesz tu raczej najnowszych hitów, ale z pewnością spodoba Ci się możliwość przeglądania zestawu rozmaitych utworów i artystów.
 • Last.fm* wpisuje się w nową kategorię bezpłatnych internetowych stacji radiowych. Im częściej słuchasz tej stacji, tym lepiej dostosowuje się ona do Twoich upodobań muzycznych. Serwis umożliwia bezpłatne pobieranie i automatycznie odtwarza nowe utwory po udostępnieniu ich w kategoriach Twoich ulubionych gatunków muzycznych.

 

Produkty firmy Intel® to przeboje wśród miłośników muzyki

 

Mając do dyspozycji liczne możliwości w zakresie muzyki i rozrywki, dobrze wiedzieć, żewyszukiwarka produktów firmy Intel ułatwia znalezienie odpowiedniego komputer do słuchania ulubionej muzyki.

Więcej informacji

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Filmy