Jak pobierać muzykę

Myślisz o zakupie nowego komputera, ale nie bardzo wiesz, jak pobrać na niego muzykę?

Nie martw się.

Istnieje wiele metod pobierania nowej muzyki na komputer lub inne urządzenie, tak aby można było słuchać ulubionych utworów w dowolnej chwili.

Możesz:

1. Możesz pobrać muzykę bezpośrednio na swoje urządzenie albo

2. skorzystać z usługi streamingowej lub w chmurze i słuchać swoich ulubionych utworów niczym ze spersonalizowanej stacji radiowej.

Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Jak pobierać muzykę

Pobieranie muzyki redukuje ilość wolnego miejsca na urządzeniu, ale utwory są dostępne bez konieczności łączenia się z Internetem. Takie podejście zdaje egzamin u osób, które podróżują lub miewają problemy z dostępem do stabilnego (bądź bezpłatnego) połączenia z Internetem. W ten sposób mogą przestać się martwić o dostęp do sieci i oddać przyjemności słuchania muzyki.

Oto jeden z opcji darmowego pobierania muzyki: MP3Jam* i Frostwire*. To świetne i proste w obsłudze aplikacje. Wystarczy pobrać którąś z nich, wyszukać ulubionej muzyki, a następnie pobrać utwory lub całe albumy na swoje urządzenie. Teraz możesz delektować się ulubionymi dźwiękami.

Jak słuchać muzyki przesyłanej strumieniowo

Korzystanie ze steamingu muzyki daje dostęp do niczym nieograniczonej listy odtwarzania. Wśród najpopularniejszych serwisów tego typu są witryny Pandora* i Spotify*. Możliwość słuchania dowolnych utworów to świetna sprawa, ale pod warunkiem dostępu do Internetu.

Będąc w zasięgu sieci Wi-Fi, na urządzeniu Kindle* można korzystać z aplikacji Pandora. Dzięki temu można jednocześnie czytać książki elektroniczne i słuchać muzyki, nie martwiąc się stosunkowo niewielką pamięcią urządzeń firmy Amazon.

W przypadku iPada* istnieje szereg opcji: możesz słuchać zakupionej muzyki na iTunes* lub streamować ją bezpośrednio z Pandory albo Spotify. Mogą również słuchać niezliczonych radiostacji internetowych. Dzięki takim aplikacjom jak I Heart Radio* można słuchać ulubionych stacji radiowych bez tunera — wszystko jedno, czy będą to wyspiarskie rytmy z Miami, niezależny rock z Los Angeles czy jazz z Nowego Orleanu.

Smartfony iPhone* działają tak samo jak tablety iPad, więc mając dostęp do Internetu, można korzystać z serwisów Pandora, Spotify lub słuchać internetowych rozgłośni radiowych. Masz muzykę pobraną wcześniej? Świetnie sprawdzi się tu iTunes, szczególnie w trybie odtwarzania losowego.

Słuchanie muzyki na smartfonach z Androidem* wygląda niemal tak samo, z tym że nie ma tam aplikacji iTunes. Możesz jednak korzystać z JetAudio* lub PowerAmp*, a ponadto Pandory i Spotify. Wszystko to jest naprawdę bardzo proste, a jeśli wolisz, możesz też skorzystać z I Heart Radio.

Pobierać czy streamować: wybór należy do Ciebie

Wielbiciele muzyki mają teraz naprawdę ogromne możliwości słuchania jej na smartfonach, tabletach czy nawet najnowszych urządzeniach 2 w 1. Miłego słuchania!

Odkryj urządzenia z procesorami Intel

Uwolnij swoją kreatywność i wzbogać swoje cyfrowe życie dzięki urządzeniom wyposażonym w technologie Intel® i zoptymalizowanym pod ich kątem.

Urządzenia 2w1

2 w 1 Dostajesz w jednym urządzeniu potężnego laptopa z ekranem dotykowym i ultracienki, odłączany tablet. Dlatego urządzenia 2 w 1 z technologiami firmy Intel, możesz dopasować do swojego sposobu pracy i relaksu.

Więcej informacji

Komputery All-in-One

Odkryj konstrukcje oszczędzające miejsce, które zapewniają niesamowitą wydajność i są wyposażone w ekran dotykowy, w najnowszych komputerach All-in-One z procesorami Intel® Core™.

Więcej informacji

Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne z procesorami Intel, począwszy od urządzeń o wymiarach kieszonkowych, a skończywszy na wysoko wydajnych wieżach, zapewniają mniej czekania, a więcej działania.

Więcej informacji

Laptopy

Przenieś swoją produktywność, kreatywność i rozrywkę na wyższy poziom dzięki laptopom najnowszej generacji z procesorami Intel® Core™.

Więcej informacji

Minikomputery

Pełna moc w niewielkiej obudowie. Minikomputer Intel® to moc komputera stacjonarnego i nowe możliwości w najciaśniejszych miejscach.

Więcej informacji