Tablet czy Laptop: wybór kompatybilności

Przed zakupem

  • Zastanów się, jak korzystasz z urządzenia i ustal, jakich aplikacji i funkcji potrzebujesz.

  • Sprawdź, jakie rozmiary ekranu są dla Ciebie wygodne.

  • Pomyśl, jak często możesz chcieć podłączyć klawiaturę do edycji dokumentów i innych danych.

  • Zastanów się, czy Twoje przyszłe potrzeby mogą wymagać modernizacji urządzenia.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

W wyborze między tabletem a laptopem chodziło kiedyś o przenośność. Laptopy 2w1, które łączą w sobie cechy zarówno tabletów, jak i laptopów, pozwalają w wyborze kierować się kryterium kompatybilności urządzenia z użytkownikiem.

Teraz, kiedy dzięki systemom Microsoft Windows* 10 i Windows* 10 Pro wszystko – w tym aplikacje, muzyka i filmy – jest bardziej ujednolicone, zabawne i łatwiej dostępne, potrzebujesz urządzenia odpowiadającego prowadzonemu stylowi życia. Urządzenie, jakie wybierzesz do obsługi najnowszego systemu operacyjnego, to ważna decyzja.

Tablet: świeże spojrzenie na zabawę
Dzisiejsze tablety z systemem Windows* 10 nie każą czekać i obsługują jednocześnie wszystkie ulubione aplikacje. Natomiast dzięki ogromnej ilości popularnych aplikacji w Sklepie Windows* możesz grać w więcej gier, słuchać ulubionej muzyki i mieć szybki dostęp do wiadomości i pogody… w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Korzystaj z tabletu do czytania książek, przeglądania czasopism, oglądania filmów w 3D i kontaktowania się ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych. Wydłużony czas pracy baterii i zintegrowany układ graficzny sprawiają, że możesz korzystać z tych wszystkich możliwości dłużej i z lepszą obsługą grafiki. Zapoznaj się z wszystkimi tabletami z procesorami Intel. W zastosowaniach biznesowych, komunikacyjnych i rozrywkowych tablety te zapewniają wydajność, szybkość i elastyczność, których oczekują użytkownicy, a także wyjątkowy czas pracy baterii i wbudowane zabezpieczenia.

Laptop: przenośna wydajność
Jeśli obawiasz się uszkodzić tablet i chcesz używać sztywno dołączonej klawiatury do tworzenia i edycji dokumentów i innych danych, wówczas laptop może być komputerem dla Ciebie. Laptopy, wyposażone w baterie o długim czasie pracy i procesory Intel® Core™, oferują idealną wydajność i optymalne wykorzystanie energii. Dostosowują się do Twoich potrzeb, płynnie obsługując wiele programów lub aplikacji. Możesz na nich pracować w lokalnej kawiarni nad raportem lub arkuszem kalkulacyjnym, śledząc jednocześnie Twoje portale społecznościowe. Gdy nie są używane, laptopy automatycznie wyłączają nieużywane rdzenie w ramach wydajnego zarządzania zużyciem energii.

Zobacz sam wyjątkową obsługę grafiki i wydajność, jakie zapewniają laptopy z procesorami Intel. I nie zapomnij o porównaniu procesorów Intel® Core™, aby znaleźć odpowiedni poziom wydajności.

 2w1: największe zalety obu rozwiązań
Urządzenie z technologiami Intel, konwertowalne urządzenie 2w1, przybliża koniec sporu o to, czy lepszy jest laptop czy tablet. Dzięki wielu opcjom ekranowym można składać, rozkładać, rozsuwać lub obracać czuły ekran dotykowy, aby zamienić laptop w tablet. Następnie, szybciej niż znajdziesz Wi-Fi w kawiarni, możesz przywrócić wyjściowe położenie ekranu, aby znów korzystać z laptopa.

Dodaj do urządzeń kartę Intel® Wi-Fi 6 (Gig+), aby otrzymywać na bieżąco wiadomości e-mail i z portali społecznościowych.