• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Cienki, cieńszy, najcieńszy laptop

W miarę jak nowe typy niesamowicie szybkich i lekkich komputerów stają się niezbędne w naszym codziennym życiu, prymat najcieńszego laptopa to nowy złoty standard mobilności i wydajności. Dzięki wydłużonemu czasowi pracy baterii oraz zastosowaniu procesorów Intel® Core™, zapewniających niespotykaną dotąd szybkość i możliwości konstrukcyjne, możesz cieszyć się pełną wydajnością komputera klasy PC w serii najcieńszych dostępnych obecnie na rynku urządzeń.

 

Czasy ciężkich, masywnych laptopów odeszły w niepamięć. Teraz możesz odrobić zadanie domowe, przygotować raport do pracy, pozostawać w stałym kontakcie ze znajomymi w serwisach społecznościowych czy też pobierać muzykę, pijąc kawę w swojej ulubionej kawiarni z dostępem do sieci Wi-Fi. A gdy przyjdzie czas ruszyć w drogę, lekkie i wygodne urządzenie z łatwością zmieści się do Twojej torby lub plecaka.

 

Naszym zadaniem jest znalezienie urządzenia, które idealne wpasuje się w Twój styl życia — Wyszukiwarka produktów firmy Intel, zawierająca cenne i dokładne informacje na temat produktów wykona za Ciebie całą pracę.

 

Szeroki wybór płaskich laptopów

Wybór idealnego urządzenia może wydawać się zadaniem ponad siły. Rzeczywiście, dostępny jest niezwykle szeroki wybór płaskich, szybkich i wydajnych urządzeń. Musisz jednak pamiętać, że szukasz urządzenia, które zapewnia stały dostęp do Internetu w szkole, pracy i w czasie wolnym i które nie pozwoli Ci przeoczyć żadnej wiadomości, spotkania czy nawet ostatniego odcinka ulubionego serialu.

 

Od czasu nastania ery tabletów popularność obsługi dotykowej i urządzeń mobilnych na zawsze zmieniła sposób naszej interakcji z komputerem i zabawy, a wymagania stawiane wobec laptopów umieściły poprzeczkę na niespotykanym dotąd poziomie. W obliczu tych zmian powstało zupełnie nowe urządzenie przenośne: konwertowalne urządzenie Ultrabook™, które łączy w sobie najlepsze funkcje znane z laptopów i tabletów.

 

Najnowszy komputer typu „dwa w jednym”: ultrasmukłe urządzenie Ultrabook™

To urządzenie dla osób pragnących obsługi dotykowej, znanej z tabletów, przy zachowaniu możliwości korzystania z fizycznej klawiatury i pełnej wydajności laptopa — urządzenie Ultrabook™ o niezwykłej funkcjonalności i możliwościach:

 

 • Wybór konstrukcji z ekranem o niesamowitej jakości — rozkładanym, rozsuwanym lub obrotowym
 • Szereg dostępnych procesorów Intel® Core™ o niskim poborze energii, które spełnią wszystkie oczekiwania w zakresie wydajności
 • Niesamowicie smukła konstrukcja o grubości poniżej 2,5 cm
 • Błyskawicznie pracujące urządzenie pod kontrolą systemu Windows* 8, z technologiami Intel® Smart Connect1 i Intel® Anti-Theft2, które zapewniają stały dostęp do Internetu oraz ochronę danych i samego urządzenia

 

Płaskie laptopy

Jeżeli zależy Ci na pełnowymiarowej klawiaturze, długim czasie pracy baterii oraz łączności bezprzewodowej, zapoznaj się z pełną ofertą ekonomicznych i zaawansowanych laptopów. Poza wyborem takich cech jak dysk twardy o dużej pojemności, rozbudowana pamięć czy niesamowita grafika Wyszukiwarka produktów firmy Intel pomaga również ustalić, który procesor Intel Core najlepiej spełnia oczekiwania pod względem wydajności.

 

Innowacyjna technologia, która zawsze dotrzyma Ci kroku

Wybór laptopa lub urządzenia Ultrabook to prawdziwa inwestycja. Wyszukiwarka produktów firmy Intel pomoże Ci w wygodny sposób uzyskać potrzebne informacje i rozpocząć zakupy. Warto mieć świadomość, że w dzisiejszym zdominowanym przez Internet świecie życie nie musi zwalniać po opuszczeniu szkoły lub pracy czy nawet po odłączeniu komputera od gniazdka.

Kup urządzenie Ultrabook™

 • ASUS TAICHI* 21

  Komputer jest wyposażony w dwa wyświetlacze i oferuje wydajność notebooka w razie zapotrzebowania na większą moc i wygodę tabletu w pozostałych przypadkach.

 • Dell XPS* 12

  Częściowo laptop. Częściowo tablet. Jest to konwertowalny laptop o 12-calowym ekranie dotykowym, który łączy w sobie atrakcyjność tabletu dotykowego wyposażonego w system Windows 8 z mocą i wydajnością komputera Ultrabook™.

 • Lenovo IdeaPad* Yoga

  Pracuj w trybie laptopa. Trzymaj rękę na pulsie w trybie tabletu. Pokaż, co masz, w trybie namiotu. Zaprezentuj go w trybie podstawki.

 • Sony VAIO* Duo 11

  Połączenie największych zalet — laptopa Full HD i tabletu dotykowego. Wszystko w kompaktowej, przenośnej konstrukcji stworzonej do podróżowania.

 • Acer Aspire S7*

  Najcieńszy i najlżejszy komputer Ultrabook firmy Acer. Przeznaczony do poznawania samego siebie od nieznanej strony.

Filmy

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Technologia Intel® Smart Connect wymaga odpowiedniego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS, karty bezprzewodowej Intel® Wireless oraz połączenia z Internetem. Może być wymagana pamięć półprzewodnikowa lub dysk SSD. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

2. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.