Interesuje Cię pokaz świetlny z udziałem dronów Intel podczas Twojej profesjonalnej imprezy?

Kliknij tutaj

Niedawne pokazy świetlne z udziałem dronów

Poznaj nasze najnowsze pokazy świateł z udziałem dronów – od stworzenia okładki magazynu TIME po choreografię na targach elektroniki użytkowej (CES).

Poznaj rekordową wydajność

Poznaj rekordową wydajność

Firma Intel została założona 50 lat temu. Od tego czasu przekraczamy granice tego, co możliwe. Aby uczcić naszą rocznicę, pobiliśmy rekord świata, tworząc największy w historii choreograficzny pokaz świateł z udziałem 2018 dronów Intel® Shooting Star™.

Spektakularny hotel w Bellagio

Spektakularny hotel w Bellagio

Odwiedzający targi Consumer Electronics Show (CES) – oraz wszyscy obecni w centrum Las Vegas Strip – mogli podziwiać choreograficzny układ świateł i kreatywnych animacji, jaki ozdobił niebo nad słynnymi fontannami Fountains of Bellagio. Podczas targów CES drony Intel® Shooting Star™ i fontanny tańczyły do melodii utworu „Stargazing”.

Bliskie spojrzenie na technologię Intel® Shooting Star™ Mini

Bliskie spojrzenie na technologię Intel® Shooting Star™ Mini

Aby rozpocząć weekend dumy (Pride weekend) w San Francisco, połączyliśmy siły z firmą AT&T i przygotowaliśmy w jednym z najbardziej znanych sklepów tej firmy przedsmak pokazu świetlnego. W połączeniu z muzyką na żywo wykonywaną przez Tinę Guo zwiedzający byli świadkami olśniewającego występu w kameralnej scenerii.

Podniebne cuda

Podniebne cuda

Od mroźnych, niskich temperatur, po gwałtowne podmuchy wiatru, inżynierowie firmy Intel mieli pełne ręce roboty. Ale każdy problem znalazł szybkie rozwiązanie – tak ustalenie ścieżek lotu i przeprowadzenie wielu testów w podobnych warunkach, jak i zagwarantowanie spektakularnego widowiska.

Więcej informacji

Zapoznaj się z innymi pokazami dronów

Od Niemiec po Koreę Południową nasze pokazy świetlne z udziałem dronów rozświetlają niebo na całym świecie. Obejrzyj niektóre z naszych ulubionych dotychczasowych pokazów.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

2

Firma Intel jest ważnym partnerem Opery w Sydney.