Drony z technologiami Intel® rozświetlają niebo

Nasze rekordowe loty to zupełnie nowy rodzaj rozrywki z wykorzystaniem niesamowitej technologii dronów. Dzięki technologiom Intel kilkaset dronów w ramach doskonale sharmonizowanego pokazu świetlnego rozświetla nocne niebo, tworząc nową, niesamowitą formę przekazu.

Więcej informacji

Dostępne produkty z kategorii dronów

Najnowszy dron z całym zapasowym układem elektronicznym. Tego drona zaprojektowano pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i precyzji. Docelowymi klientami mają być dostawcy profesjonalnych usług w zakresie dronów oraz branże na rynku północnoamerykańskim1.

Więcej informacji

Umożliwia realizację prac geodezyjnych. SIRIUS PRO* Unmanned Aerial System to doskonałe rozwiązanie do prac kartograficzno-geodezyjnych oraz do opracowywania dokumentacji i wizualizacji.

Więcej informacji

Dron Typhoon H z technologią Intel® RealSense™ potrafi wykrywać przeszkody i inteligentnie je omijać, pozwalając na nowe, kreatywne zastosowania.

Więcej informacji

Ten w pełni złożony czterośmigłowiec jest wyposażony w technologię Intel® RealSense™, oprogramowanie Dronecode* PX4* i wstępnie zaprogramowany kontroler, obsługuje zestaw AirMap* SDK pod kątem usług lotniczych i umożliwia konstruktorom szybkie sprawdzenie swoich aplikacji w powietrzu2.

Więcej informacji

Płytka Intel® Aero Compute Board ma rozmiary standardowej karty do gry, jest wyposażona w czterordzeniowy procesor Intel® Atom™, otwarty system operacyjny Linux* i technologię Intel® RealSense™, i umożliwia tworzenie wysoce zaawansowanych dronów.

Więcej informacji

Spółki portfela Intel Capital

Producent pierwszego na świecie certyfikowanego drona do lotów załogowych o nazwie Volocopter VC200*. Jego pierwszy lot miał miejsce w marcu 2016 roku.

Więcej informacji

Światowy lider branży sterowanych radiowo hobbystycznych samolotów, producent technologii napędzającej załogowe statki powietrzne i drony.

Więcej informacji

PrecisionHawk Inc. gromadzi i przetwarza lotnicze dane badawcze dzięki czujnikom umieszczanym na bezzałogowych statkach powietrznych.

Więcej informacji

Airware projektuje system operacyjny dla komercyjnych dronów, pozwalając przedsiębiorcom w pełni wykorzystywać usługi oparte na danych lotniczych.

Więcej informacji

Poznaj świat rewolucyjnych dronów

Przejdź na stronę naszego technicznego magazynu, aby poznać technologie i ludzi, którzy zmieniają świat dronów. Zaglądaj tam regularnie, aby przeczytać nowe artykuły poświęcone dronom, pokazom świetlnym i innym zagadnieniom.

Przeczytaj artykuły serwisu iQ

Informacje o produktach i wydajności

1

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej agencji FCC (Federal Communications Commission). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.

2

Pierwszy w swoim rodzaju dron Intel® Shooting Star™ spełnia wszystkie wymagania techniczne Federalnej Komisji Łączności, ale nie posiada jeszcze wymaganej przez nią autoryzacji. Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.