Twoje rozwiązania. Nasza technologia. Inteligentna współpraca.

Intel® Technology Provider to globalny program członkowski przeznaczony dla firm zajmujących się sprzedażą lub doradztwem w zakresie technologii Intel®. Jako partner programu masz dostęp do szerokiej gamy korzyści dostępnych na poszczególnych poziomach uczestnictwa.

Jakie masz z tego korzyści?

Szkolenia

Szkolenia

Poznaj najnowsze technologie Intel® i zyskaj miano zaufanego eksperta dzięki licznym szkoleniom internetowym i stacjonarnym, dostępnym wyłącznie dla partnerów programu Intel® Technology Provider.

Więcej informacji

Punkty i nagrody

Punkty

Odbieraj nagrody za inwestycje w technologie Intel®. Zbieraj punkty w zamian za zakup objętych programem produktów oraz inne podejmowane działania, a następnie wymieniaj je na technologie Intel®, podróże służbowe, demonstracyjne egzemplarze produktów i wiele więcej.

Więcej informacji

Marketing

Platforma Partner Marketing Studio

Korzystaj z gotowych do użycia materiałów dostępnych tylko dla uczestników programu Intel® Technology Provider. Pobierz i dostosuj zestawy reklamowe, filmy, infografiki, plakaty, szablony i inne materiały do wykorzystania w marketingu.

Zapoznaj się ze studio

Pomoc

Pomoc w zakresie zagadnień technicznych lub gwarancji

Oferujemy elastyczną i fachową pomoc, porady w zakresie instalacji, informacje na temat wymiany urządzeń oraz usługi priorytetowej pomocy gwarancyjnej za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonu. Usługi dostępne tylko dla uczestników programu Intel® Technology Provider.

Korzyści z uczestnictwa

 

Partner Registered

Partner Gold

Partner Platinum

Specjalna strona internetowa

Logo i materiały dla partnerów

Priorytetowa pomoc techniczna

Narzędzia handlowo-marketingowe

Szkolenia internetowe

Szkolenia bezpośrednie

 

Imprezy

 

Materiały specjalne dla partnerów

 

Punkty

 

Imprezy dla partnerów Platinum

   

Zarządzanie klientami

   

Korzyści specjalne dla głównych segmentów rynku

Sięgnij po unikalne korzyści dopasowane do potrzeb poszczególnych branż i obszarów strategicznych. Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych zasobów tylko dla partnerów wspomagających planowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Wykorzystaj ekskluzywne zasoby tylko dla partnerów do efektywnego planowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań centrów przetwarzania danych w chmurze.

Więcej informacji

Uzyskaj przewagę nad konkurencją, oferując kompleksowe rozwiązania dla rynku oświaty.

Więcej informacji

Uzyskaj zasoby wspomagające planowanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Więcej informacji

Korzyści specjalne dla dostawców rozwiązań z zakresu Internetu przedmiotów umożliwiają maksymalizację korzyści z udziału w programie.

Więcej informacji

Szukasz partnera programu Technology Provider lub specjalisty ds. technologii?

Wyszukaj partnerów oferujących rozwiązania wbudowane i rozwiązania Internetu przedmiotów oparte o technologie Intel® – w tym sprzęt, oprogramowanie, systemy i usługi.

Od czego zacząć

Szukasz lokalnego sprzedawcy lub dostawcy rozwiązań? Użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć sprzedawców oferujących wartość dodaną oraz partnerów programu Intel® Technology Provider, którzy dostarczą Twojej firmie niezbędne urządzenia, komponenty i platformy.

Więcej informacji

Dołącz teraz


Dołącz do programu Intel® Technology Provider, aby uzyskać korzyści dostępne tylko dla uczestników, takie jak promocje produktów, szkolenia i materiały marketingowe.

Zobacz regulamin programu ›