Twoje rozwiązania. Nasza technologia. Inteligentna współpraca

Intel® Technology Provider to globalny program członkowski przeznaczony dla firm zajmujących się sprzedażą lub doradztwem w zakresie technologii Intel®. Jako partner programu masz dostęp do szerokiej gamy korzyści dostępnych na poszczególnych poziomach uczestnictwa.

Jakie masz z tego korzyści?

Szkolenia

Szkolenia

Poznaj najnowsze technologie Intel® i zyskaj miano zaufanego eksperta dzięki licznym szkoleniom internetowym i stacjonarnym, dostępnym wyłącznie dla partnerów programu Intel® Technology Provider.

Więcej informacji

Punkty i nagrody

Punkty

Odbieraj nagrody za inwestycje w technologie Intel®. Zbieraj punkty w zamian za zakup objętych programem produktów oraz inne podejmowane działania, a następnie wymieniaj je na technologie Intel®, podróże służbowe, demonstracyjne egzemplarze produktów i wiele więcej.

Więcej informacji

Marketing

Platforma Partner Marketing Studio

Korzystaj z gotowych do użycia materiałów dostępnych tylko dla uczestników programu Intel® Technology Provider. Pobierz i dostosuj zestawy reklamowe, filmy, infografiki, plakaty, szablony i inne materiały do wykorzystania w marketingu.

Zapoznaj się ze studio

Pomoc

Pomoc w zakresie zagadnień technicznych lub gwarancji

Oferujemy elastyczną i fachową pomoc, porady w zakresie instalacji, informacje na temat wymiany urządzeń oraz usługi priorytetowej pomocy gwarancyjnej za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej lub telefonu. Usługi dostępne tylko dla uczestników programu Intel® Technology Provider.

Korzyści z uczestnictwa

 

Partner Registered

Partner Gold

Partner Platinum

Specjalna strona internetowa

Logo i materiały dla partnerów

Priorytetowa pomoc techniczna

Narzędzia handlowo-marketingowe

Szkolenia internetowe

Szkolenia bezpośrednie

 

Imprezy

 

Materiały specjalne dla partnerów

 

Punkty1

Imprezy dla partnerów Platinum

   

Zarządzanie klientami*

   

* Niektórzy partnerzy programu Intel® Technology Provider o statusie Platinum mogą uzyskać pomoc działu zarządzania klientami.

Korzyści specjalne dla głównych segmentów rynku

Sięgnij po unikalne korzyści dopasowane do potrzeb poszczególnych branż i obszarów strategicznych. Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych zasobów tylko dla partnerów wspomagających planowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Sztuczna inteligencja (SI)

Zdobądź korzyści specjalne i uzyskaj ekskluzywne zasoby dla partnerów do planowania, konstruowania i wdrażania rozwiązań z dziedziny SI.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych w chmurze

Wykorzystaj ekskluzywne zasoby tylko dla partnerów do efektywnego planowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań centrów przetwarzania danych w chmurze.

Więcej informacji

Komputer dla graczy

Uzyskaj specjalne korzyści i ekskluzywne zasoby dla partnerów, które pozwolą Ci wygrać na rynku komputerów wysokiej klasy dla graczy.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych dużej skali

Uzyskaj zasoby wspomagające planowanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Więcej informacji

Szukasz partnera programu Technology Provider lub specjalisty ds. technologii?

Katalog rozwiązań

Wyszukaj partnerów oferujących rozwiązania wbudowane i rozwiązania Internetu przedmiotów oparte o technologie Intel® – w tym sprzęt, oprogramowanie, systemy i usługi.

Od czego zacząć

Wyszukiwarka uczestników programu Technology Provider

Szukasz lokalnego sprzedawcy lub dostawcy rozwiązań? Użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć sprzedawców oferujących wartość dodaną oraz partnerów programu Intel® Technology Provider, którzy dostarczą Twojej firmie niezbędne urządzenia, komponenty i platformy.

Więcej informacji

Dołącz teraz


Dołącz do programu Intel® Technology Provider, aby uzyskać korzyści dostępne tylko dla uczestników, takie jak promocje produktów, szkolenia i materiały marketingowe.

Zobacz regulamin programu ›

Informacje o produktach i wydajności

1 Partnerzy o statusie Registered mogą zbierać punkty, ale nie mogą ich wymieniać na nagrody. Punkty mogą wymieniać tylko partnerzy o statusie Gold i Platinum.