Poziomy uczestnictwa i korzyści

Współpraca w ramach programu Intel® Technology Provider zapewnia wiele korzyści na trzech poziomach: Registered, Gold i Platinum.

Statusy uczestnictwa

Skorzystaj jak najwięcej z udziału w programie, przechodząc stopniowo na coraz wyższe poziomy uczestnictwa. Sprawdź też nowe korzyści specjalne.

Partner Registered

Uzyskaj szereg korzyści, takich jak wsparcie, szkolenia i materiały marketingowe.

Partner Gold

Uzyskaj dostęp do dodatkowych korzyści, takich jak punkty.

Partner Platinum

Partnerzy o tym statusie mają dostęp do najważniejszych korzyści, w tym punktów, zarządzania kontami1 oraz wydarzeń wyłącznie dla partnerów Platinum.

Dodatkowe korzyści dla partnerów Gold

Dodatkowe korzyści, np. pomoc w zarządzaniu klientami i rozszerzoną obsługę gwarancyjną, można uzyskać w przypadku, gdy roczna wartość komponentów firmy Intel zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów Intel® przekroczy 7 tys. USD.

Sprzedaż produktów markowych i komponentów będzie monitorowana w oparciu o dane otrzymywane od autoryzowanych dystrybutorów Intel® i od autoryzowanych dostawców Intel®. W celu uzasadnienia roszczenia dotyczącego sprzedaży nieujętej w raporcie mogą być wymagane dodatkowe informacje.

Dodatkowe korzyści dla partnerów Platinum

Dodatkowe korzyści związane ze statusem Platinum, np. materiały promocyjne dla sprzedawców detalicznych i priorytetową obsługę klienta, można uzyskać w przypadku, gdy roczna wartość komponentów i urządzeń firmy Intel zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów Intel® wyniesie 250 tys. USD.

Sprzedaż produktów markowych i komponentów będzie monitorowana w oparciu o dane otrzymywane od autoryzowanych dystrybutorów firmy Intel® i od autoryzowanych dostawców Intel®. W celu uzasadnienia roszczenia dotyczącego sprzedaży nieujętej w raporcie mogą być wymagane dodatkowe informacje.

Korzyści specjalne dla głównych segmentów rynku

Sięgnij po unikalne korzyści dopasowane do potrzeb poszczególnych branż i obszarów strategicznych. Uzyskaj dostęp do ekskluzywnych zasobów tylko dla partnerów wspomagających planowanie, tworzenie i wdrażanie rozwiązań o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Technologia pamięci i pamięci masowej Intel® Optane™

Skorzystaj z zasobów i korzyści opracowanych z myślą o przyspieszeniu tworzenia i wdrażania rozwiązań pamięci i pamięci masowej.

Więcej informacji

Sztuczna inteligencja (SI)

Zdobądź korzyści specjalne i uzyskaj ekskluzywne zasoby dla partnerów do planowania, konstruowania i wdrażania rozwiązań z dziedziny SI.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych w chmurze

Wykorzystaj ekskluzywne zasoby tylko dla partnerów do efektywnego planowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań centrów przetwarzania danych w chmurze.

Więcej informacji

Komputery wysokiej klasy dla hobbystów

Uzyskaj specjalne korzyści i ekskluzywne zasoby dla partnerów, które pozwolą Ci wygrać na rynku komputerów wysokiej klasy dla graczy.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych dużej skali

Uzyskaj zasoby wspomagające planowanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Więcej informacji

Usługi zarządzane

Otrzymuj nagrody za swoją bogatą wiedzę z zakresu usług zarządzanych, w tym korzyści specjalne i wyjątkowe zasoby. Pozwoli Ci to wejść na wyższy poziom współpracy z firmą Intel i korzystania z platformy Intel vPro®.

Więcej informacji

Urządzenie jako usługa

Uzyskaj dostęp do wyjątkowych zasobów dzięki korzyściom specjalnym z obszaru rozwiązań DaaS. Ułatwi Ci to planowanie, wdrażanie i świadczenie usług zarządzania urządzeniami oraz pozwoli wejść na wyższy poziom współpracy z firmą Intel i korzystania z platformy Intel® dla urządzeń klienckich.

Więcej informacji

Jak działa schemat przejścia do wyższej kategorii?

Po spełnieniu wymagań dla danej kategorii otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą dokonanie zmiany kategorii na wyższą. Następnie po zalogowaniu się na konto znajdziesz więcej korzyści dostępnych dla wyższej kategorii uczestnictwa.

W jaki sposób mogę odnowić uczestnictwo?

Wszystkie wymagania dotyczące odnowienia uczestnictwa należy spełnić co roku. Aby zapewnić sobie zachowanie kategorii na następny rok, wystarczy spełnić wymagania opisane powyżej przed końcem roku.

Jak mogę zaktualizować swój profil w programie Intel® Technology Provider?

Aby zaktualizować listę w witrynie Intel.pl, należy wykonać trzy proste kroki. Co miesiąc tysiące klientów odwiedza naszą witrynę w poszukiwaniu dostawców technologii Intel® o statusie Gold lub Platinum. Zaktualizowane informacje staną się dostępne w ciągu 48 godzin.

Najczęstsze przyczyny aktualizacji profilu obejmują zmianę profilu działalności firmy, zmianę adresu, nowe dane kontaktowe lub DBA.

Zobacz swój aktualny wpis na stronie Intel.com ›

Zaktualizuj swój profil ›

Dołącz teraz


Dołącz do programu Intel® Technology Provider, aby uzyskać korzyści dostępne tylko dla uczestników, takie jak promocje produktów, szkolenia i materiały marketingowe.

Zobacz regulamin programu ›

Informacje o produktach i wydajności

1zarządzanie kontem może być dostępne dla niektórych partnerów Platinum programu Intel® Technology Provider.