Moc i wydajność łączą się z zaawansowanymi zabezpieczeniami

Zaoferuj swoim klientom moc, wydajność, zaawansowane zabezpieczenia i niesamowity komfort korzystania z urządzeń z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji

Przełomowa wydajność i energooszczędność procesorów Intel® Core™ szóstej generacji

Nowe procesory Intel® Core™ szóstej generacji zapewniają przełomową moc obliczeniową dla firm i konsumentów. Dzięki urządzeniem z najnowszymi procesorami Intel klienci mogą się zanurzyć w bogatym świecie wirtualnym, w którym komputer sam ich rozpoznaje, a nawet do nich mówi. Wygodę zapewniają także zaawansowane zabezpieczenia, ładowanie bezprzewodowe, zadziwiająca grafika i szeroka gama konstrukcji.

Przełomowa moc i wydajność

Wysoka wydajność przy niższym przeciętnym poborze energii

Zaawansowane zabezpieczenia

Zaawansowane, wbudowane zabezpieczenia z funkcją logowania biometrycznego i technologią True Key™ opracowaną przez dział Intel Security

Dowiedz się więcej o technologii True Key™ opracowanej przez dział Intel Security

Zdumiewające funkcje graficzne

Wciągający obraz 4K

Wydajność w porównaniu do poprzednich generacji procesorów Intel® Core™

Nawet o 17% szybszy procesor 1

Nawet o 80% niższy pobór energii 1

Nawet o 1,4 godziny dłuższy czas pracy baterii 1

Poznawaj i ucz się

Poznaj cechy i zalety procesorów Intel® Core™ szóstej generacji.

Dlaczego warto wymienić komputer na nowy z procesorem Intel® Core™ szóstej generacji

Znaczny wzrost wydajności, mniejszy pobór energii i zupełnie nowe sposoby użytkowania – wszystko to sprawia, że najnowsze urządzenia z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji stanowią niezwykle atrakcyjną ofertę dla klientów.

Obejrzyj film

Wymiana komputerów stacjonarnych dla firm na nowe z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji

Roczny koszt utrzymania starych komputerów może być wyższy od kosztu wymiany komputerów stacjonarnych na nowe z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji. Postaw na nowe urządzenia, które pracują równie wydajnie jak Ty.

Obejrzyj film

Intel® Wireless Docking

Usuń bariery komunikacyjne i pokaż klientom, jak wykonać pierwszy krok na drodze do bezprzewodowego miejsca pracy.

Wyświetl dane

Informacje o produkcie: procesor Intel® Core™ szóstej generacji dla komputerów stacjonarnych

Szukasz idealnego procesora do komputera dla klienta? Chcesz jednocześnie grać i udostępniać strumieniowo obraz ze swojego urządzenia? A może chcesz obrabiać zrobione zdjęcia i filmy? Wszystko to osiągniesz z pomocą procesora Intel® Core™ szóstej generacji.

Uzyskaj więcej informacji

Informacje o produkcie: procesor Intel® Core™ szóstej generacji dla urządzeń przenośnych

Procesor Intel® Core™ szóstej generacji dla urządzeń przenośnych zapewnia znaczący wzrost wydajności i energooszczędności, pozwala na tworzenie szerokiej gamy konstrukcji urządzeń oraz – w połączeniu z systemem Windows® 10 – znacznie podnosi komfort użytkowania urządzenia.

Więcej informacji

Tworzenie skutecznych kampanii marketingowych

Uczestnicy programu Intel Technology Provider mają dostęp do narzędzia „Studio marketingowe dla partnerów Intel”, które ułatwia planowanie, tworzenie i prowadzenie skutecznych kampanii marketingowych poświęconych procesorom Intel szóstej generacji, zorientowanych na rozwój działalności biznesowej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego przewodnika po kampaniach marketingowych poświęconych procesorom Intel szóstej generacji.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do najnowszego przewodnika po kampaniach poświęconych urządzeniom przenośnym z procesorami Intel szóstej generacji.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić Studio

Udział w szkoleniach i punkty szkoleniowe

Przedstawiamy procesory Intel® Core™ szóstej generacji

Dowiedz się, jak procesory Intel® Core™ szóstej generacji zapewniają wydajność i skalowalność w komputerach nowej generacji dla domu i firm.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 4 punkty)

Wydajne biuro bezprzewodowe dzięki dokowaniu bezprzewodowemu

Zobacz, jak klienci mogą pozbyć się przewodów bez utraty dostępu do Internetu. Technologia Intel® Wireless Docking oparta na procesorach Intel® Core™ szóstej generacji podnosi wygodę pracy dzięki płynnemu łączeniu pracy i mobilności.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 4 punkty)

Sprzedaż procesorów Intel® Core™ szóstej generacji

Weź udział w szkoleniu, aby dowiedzieć się, jak skutecznie informować o cechach i zaletach nowych procesorów Intel® Core™ szóstej generacji.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 4 punkty)

Produkcja komputerów z odblokowanymi procesorami Intel® Core™ szóstej generacji dla miłośników gier

Chcesz wyprodukować najdoskonalszy komputer do gier? Jeśli tak, skorzystaj z tego krótkiego szkolenia dotyczącego używania najnowszych, odblokowanych procesorów Intel® Core™ i7 i i5 szóstej generacji do tworzenia bardzo szybkich urządzeń przeznaczonych na rynek gier komputerowych.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 2 punkty)

Nie jesteś partnerem programu Intel® Technology Provider?


Dołącz do programu, aby uzyskać korzyści zarezerwowane dla partnerów.

Dołącz teraz

Informacje o produktach i wydajności

1

Wyniki testów uzyskano przed instalacją najnowszych poprawek oprogramowania i aktualizacji oprogramowania sprzętowego, które służą do likwidacji luk w zabezpieczeniach określanych mianem „Spectre” i „Meltdown”. Po zainstalowaniu tych aktualizacji wyniki te mogą nie mieć zastosowania do posiadanego urządzenia lub systemu.

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/benchmarks.