Korzyści dla specjalistów ds. sztucznej inteligencji (SI)

Zdobądź korzyści specjalne i uzyskaj ekskluzywne zasoby dla partnerów, wspomagające planowanie, konstruowanie i wdrażanie rozwiązań z dziedziny sztucznej inteligencji.

Uzyskaj dostęp do materiałów, specjalnych ofert i wyjątkowych korzyści, które pozwolą Ci się wyróżnić i odnieść sukces

Korzyści dla specjalistów ds. sztucznej inteligencji zapewniają ekskluzywny dostęp do zasobów dla partnerów, które pozwolą Ci osiągać doskonałe rezultaty i wyróżnić się na rynku sztucznej inteligencji. Uzyskasz dostęp do cennych zasobów zaprojektowanych specjalnie z myślą o uczestnikach programu Intel® Technology Provider, które pozwolą Ci zaplanować, skonstruować i wdrożyć własne rozwiązania SI, a przy okazji przejść na kolejny poziom współpracy z firmą Intel w zakresie SI.

Pobierz przewodnik dla partnerów

Korzyści dla specjalistów ds. sztucznej inteligencji

Dodatkowe punkty za zakup produktów dla centrów przetwarzania danych

Zdobądź dodatkowe punkty, korzystając z ofert dostępnych wyłącznie dla specjalistów będących partnerami programu. Wykorzystaj punkty, aby wziąć udział w imprezach dla partnerów, pozyskać materiały marketingowe i nie tylko.

Oznaczenie specjalisty ds. sztucznej inteligencji

Promuj swoje partnerstwo z firmą Intel oraz swoją specjalistyczną wiedzę w dziedzinie dostarczania klientom końcowym rozwiązań i technologii Intel®.

Promocja specjalistów ds. sztucznej inteligencji

Zyskaj bezcenną widoczność wśród potencjalnych klientów, aby ułatwić im nawiązanie kontaktu.

Priorytetowy dostęp do imprez branżowych i sesji szkoleniowych

Otrzymuj zaproszenia na wiodące imprezy branżowe i sesje szkolenie, w tym na konferencję Intel® Server Product Leader Conference.

Bezpośrednie wsparcie wyłącznie dla specjalistów

Intel przedstawi cytaty oraz inne przydatne komentarze uznanych specjalistów ds. sztucznej inteligencji, które mogą wzbogacić Twoje materiały techniczne, sprzedażowe i marketingowe.

Dostęp do szkoleń i materiałów online

Dostęp wyłącznie dla specjalistów do szkoleń produktowych, raportów, opisów udanych wdrożeń oraz do innych zasobów, dzięki którym będziesz na bieżąco w kwestii sztucznej inteligencji i wyprzedzisz konkurencję.

Wsparcie przedsprzedażowe

Priorytetowy kontakt z naszymi ekspertami ds. sztucznej inteligencji, dzięki któremu z łatwością będziesz oferować kompleksowe rozwiązania, aby zwiększać obroty oraz umacniać swoją pozycję jako zaufanego doradcy klientów.

Fundusz marketingowy

Fundusz marketingowy będzie dostępny na realizację projektów zaproponowanych przez specjalistów ds. sztucznej inteligencji i zatwierdzonych przez firmę Intel.

Dostęp do usługi testowania platform Intel®

Zespół ds. narzędzi i technologii dla sukcesu globalnych klientów zapewnia bezpłatną usługę testowania platform kwalifikującym się klientom firmy Intel, którzy projektują platformy oparte na architekturze Intel®. W ramach tej wyjątkowej usługi klienci otrzymują ukierunkowane wsparcie techniczne dotyczące wybranych projektów, co pomaga poprawić jakość ich produktów, obniżyć koszty pomocy technicznej, a także skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

Zgłoś się tutaj, jeśli chcesz zostać specjalistą ds. sztucznej inteligencji


Wymagane szkolenia

Oferta SI firmy Intel®

Przejrzyj ofertę sztucznej inteligencji firmy Intel, która obejmuje rozwiązania, platformy, narzędzia, architektury, biblioteki i inne zasoby.

Weź udział w szkoleniu (15 minut, 5 punktów)

Procesor Intel® Xeon® – lider w zastosowaniach SI

Poznaj najnowsze udoskonalenia technologii SI opracowane z myślą o procesorach Intel® Xeon® i dowiedz się, jak sprzedawać te procesory firmom zajmującym się przetwarzaniem AI.

Weź udział w szkoleniu (30 minut, 5 punktów)

Przekształcenia procesu produkcji przy zastosowaniu sztucznej inteligencji

Obejrzyj dostępne na żądanie seminarium internetowe, z którego dowiesz się, jak za pomocą sztucznej inteligencji firma Intel zmienia proces produkcji.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 5 punktów)

Sztuczna inteligencja a zmiany w sektorach opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych – badanie rynkowe przeprowadzone przez eksperta firmy Intel

Obejrzyj dostępne na żądanie seminarium internetowe, z którego dowiesz się, jak rozwiązania SI firmy Intel zmieniają sektory opieki zdrowotnej i nauk przyrodniczych.

Weź udział w szkoleniu (10 minut, 5 punktów)

Intel® Movidius™ Neural Compute Stick (NCS): dowiedz się więcej, aby zwiększyć sprzedaż

Poznaj nowe rozwiązanie Intel® Movidius™ Neural Compute Stick (NCS), zestaw do opracowywania głębokich sieci neuronowych w formie poręcznego nośnika USB.

Weź udział w szkoleniu (20 minut, 5 punktów)