Korzyści dla specjalistów ds. komputerów wysokiej klasy dla hobbystów

Uzyskaj korzyści specjalne i ekskluzywne zasoby dla partnerów, które pozwolą Ci doskonale radzić sobie na rynku komputerów wysokiej klasy dla hobbystów.

Uzyskaj dostęp do materiałów, specjalnych ofert i wyjątkowych korzyści, które pozwolą Ci się wyróżnić i odnieść sukces

Korzyści dla specjalistów ds. komputerów wysokiej klasy dla hobbystów zapewniają ekskluzywny dostęp do zasobów dla partnerów, które pozwolą Ci osiągać doskonałe rezultaty i wyróżnić się na rynku komputerów wysokiej klasy dla hobbystów. Uzyskaj dostęp do cennych korzyści dla partnerów handlowych zajmujących się sprzedażą i promowaniem gotowych systemów opartych na procesorach Intel® Core™ z serii X, K i H.

Pobierz przewodnik partnera Komputery wysokiej klasy dla hobbystów w przypadku sprzedawców/LEOM

Korzyści dla specjalistów ds. komputerów wysokiej klasy dla hobbystów w przypadku sprzedawców/LOEM

Raporty rynkowe

Uzyskaj dostęp do opracowanych przez firmę Intel kwartalnych raportów na temat segmentu rynku komputerów dla hobbystów, zawierających dane rynkowe, wnioski i prognozy na poziomie makro i krajowym.

Uzyskaj światowej klasy zestawy gier i oprogramowania

Do urządzeń z procesorami Intel® Core™ dołączamy bezpłatne pakiety rozrywkowe. Najnowsze pozycje pochodzą od naszych czołowych partnerów zajmujących się grami i oprogramowaniem.

Zobacz obecne oferty

Odbierz kod klucza głównego

Wypromuj się

Znajdź się na promocyjnych listach wykwalifikowanych specjalistów ds. komputerów wysokiej klasy dla hobbystów w wybranych katalogach partnerów firmy Intel.

Nawiąż współpracę ze specjalistą

Rynek rozwiązań Intel®

Zdobądź wejściówki na lokalne zawody e-sportowe

Odbierz co najmniej 10 wejściówek na odbywające się w okolicy zawody e-sportowe lub zawody Intel® Extreme Masters (IEM) do wykorzystania jako upominki lub w promocji.

Zobacz harmonogram ESL

Zobacz harmonogram IEM

Zbierz dodatkowe punkty

Zdobądź dodatkowe punkty, korzystając z ofert dostępnych wyłącznie dla specjalistów ds. komputerów wysokiej klasy dla hobbystów. Wykorzystaj punkty, aby wziąć udział w imprezach dla partnerów, pozyskać materiały marketingowe i nie tylko.

Zobacz aktualną ofertę

Uzyskaj dostęp do technicznych seminariów internetowych

Weź udział w prowadzonych przez ekspertów firmy Intel specjalnych sesjach technicznych o aktualnej tematyce uwzględniającej potrzeby hobbystów i graczy na Twoim obszarze.

Materiały promocyjne i upominki

Trzymaj rękę na pulsie — wprowadzamy artykuły promocyjne i upominki na 2020 rok, które pomogą Ci w działaniach marketingowych i promocyjnych.

Próbki technologiczne

Specjaliści są uprawnieni do otrzymania próbek nowych produktów. Więcej informacji uzyskasz od menadżera Twojego konta.

Dostęp do usług testowania platform Intel®

Zespół ds. narzędzi i technologii dla sukcesu globalnych klientów zapewnia bezpłatną usługę testowania platform kwalifikującym się klientom firmy Intel, którzy projektują platformy oparte na architekturze Intel®. W ramach tej wyjątkowej usługi klienci otrzymują ukierunkowane wsparcie techniczne dotyczące wybranych projektów, co pomaga poprawić jakość ich produktów, obniżyć koszty pomocy technicznej, a także skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

Nie jesteś partnerem programu Intel® Technology Provider?


Dołącz do programu, aby uzyskać korzyści zarezerwowane dla partnerów.

Informacje o produktach i wydajności

1 sprzedaż w 2017 r. umożliwiająca wzięcie udziału. Kryteria mogą ulec zmianie, a korzyści zależą od lokalizacji.
2Dotyczy tylko gotowych systemów. Korzyści punktowe nie łączą się ze sobą w każdym przypadku. Partnerzy biorący udział w innych promocjach punktowych/rabatowych (np. Strategic OEM lub związanych ze sprzedażą detaliczną i sprzedażą internetową) mogą mieć ograniczony dostęp do korzyści punktowych. Oferty punktowe mogą wymagać złożenia deklaracji o liczbie integracji.
3Mierzone na podstawie dowodów materiałów w sklepie, na stronie internetowej lub materiałów dla klientów końcowych.