Korzyści dla specjalistów od centrów przetwarzania danych dużej skali (HPC)

Zdobądź korzyści specjalne i uzyskaj ekskluzywne zasoby dla partnerów, wspomagające planowanie, wdrażanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych.

Pozyskaj narzędzia, dzięki którym rozwiniesz swoją firmę

Korzyści dla specjalistów od centrów przetwarzania danych dużej skali obejmują ekskluzywne zasoby dla partnerów wspomagające planowanie, wdrażanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności. Uzyskaj dostęp do cennych przewodników po rozwiązaniach, wsparcia technicznego oraz innych narzędzi, aby utrzymywać przewagę konkurencyjną i zapewniać klientom dodatkowe korzyści.

Pobierz przewodnik dla partnerów poświęcony centrom przetwarzania danych

Korzyści dla specjalistów od centrów przetwarzania danych dużej skali

Dostęp do przedsprzedażnej pomocy technicznej

Nawiąż kontakt z ekspertami do spraw centrów przetwarzania danych, aby oferować klientom kompleksowe rozwiązania i zdobywać ich zaufanie.

Oznaczenie specjalisty od centrów przetwarzania danych dużej skali

Pochwal się przed klientami współpracą z firmą Intel oraz doświadczeniem w sprzedaży technologii i rozwiązań Intel®.

Specjalny dostęp do ekskluzywnych studiów przypadków

Śledź na bieżąco technologie HPC dzięki raportom i studiom przypadków dostępnym wyłącznie dla partnerów.

Rynek rozwiązań Intel®

Promuj swoje rozwiązania na Rynku rozwiązań Intel®, niezrównanym rynku pozwalającym uczestnikom programu Intel® Technology Provider na całym świecie udostępniać swoje produkty i rozwiązania przeznaczone na różne rynki.

Przejdź do witryny Rynek rozwiązań Intel®

Możliwości wspólnego marketingu systemów obliczeniowych dużej skali

Podziel się swoimi sukcesami. Wybrane wdrożenia zostaną w profesjonalny sposób przygotowane i opublikowane pod wspólną marką, dzięki czemu zwiększysz swoją widoczność wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Punkty za sprzedaż rozwiązań dla centrów przetwarzania danych

Korzystaj z ofert i zbieraj dodatkowe punkty dostępne wyłącznie dla partnerów-specjalistów. Wykorzystaj punkty, aby wziąć udział w imprezach dla partnerów, pozyskać materiały marketingowe i nie tylko.

Kursy szkoleniowe dla specjalistów od centrów przetwarzania danych dużej skali

Weź udział w szkoleniach dotyczących najnowszych rozwiązań opartych na technologiach Intel®, które przyspieszają transformację centrów przetwarzania danych. Uzyskaj dostęp do szkoleń internetowych, zamkniętych szkoleń oraz możliwości promowania swoich wpisów na innych blogach.

Dostęp do pierwszych próbek

Uzyskaj wcześniejszy dostęp do próbek inżynieryjnych, aby zawczasu rozpocząć proces testów i weryfikacji. Wyprzedź konkurencję i przedstaw wcześniej swoje rozwiązania klientom.

Dostęp do usługi testowania platform Intel®

Zespół ds. narzędzi i technologii dla sukcesu globalnych klientów zapewnia bezpłatną usługę testowania platform kwalifikującym się klientom firmy Intel, którzy projektują platformy oparte na architekturze Intel®. W ramach tej wyjątkowej usługi klienci otrzymują ukierunkowane wsparcie techniczne dotyczące wybranych projektów, co pomaga poprawić jakość ich produktów, obniżyć koszty pomocy technicznej, a także skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

Korzyści rozszerzone dla specjalistów od centrów przetwarzania danych dużej skali zakupujących produkty serwerowe Intel® na potrzeby bloków obliczeniowych do systemów obliczeniowych dużej skali

Konsultacje dotyczące rozwiązań

Oferowane przez architektów konsultacje dotyczące rozwiązań, w trakcie których można upewnić się, że sprzęt ma możliwość obsługi odpowiednich obciążeń roboczych, przeprowadzając analizę wąskich gardeł związanych z procesorami, pamięcią, pamięcią masową oraz pracą w sieci.

Pomoc w udzielaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe

Pomoc ekspertów w udzielaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe podczas przetargów, dzięki której można zdefiniować zoptymalizowaną konfigurację spełniającą wymagania klienta.

Zaproszenia na wyjątkowe imprezy

Zaproszenie na konferencję liderów PCSD, które obejmuje wyjątkową możliwość wpływania na planowanie produktów firmy Intel przez udział w dyskusjach z ekspertami ds. systemów obliczeniowych dużej skali i członkami kadry zarządzającej PCSD w firmie Intel.

Testy zdalne

Możliwość zdalnego przeprowadzania porównań po zdalnym zalogowaniu się do laboratoriów Intel w celu porównania wstępnie zdefiniowanych konfiguracji. Procesy planowania dostępnych konfiguracji obiektu mogą różnić się w zależności od położenia geograficznego i mogą wymagać spełnienia określonych kryteriów.

Dane porównawcze

Dane porównawcze dla wybranych konfiguracji, w tym możliwość przekazywania przez klientów informacji o konfiguracjach w celu wykorzystania ich w porównaniach.

Nie jesteś partnerem programu Intel® Technology Provider?


Dołącz do programu, aby uzyskać korzyści zarezerwowane dla partnerów.