Korzyści specjalne

Jeśli sprzedajesz lub polecasz klientom produkty technologiczne, dzięki programowi Intel® Technology Provider możesz uzyskać wyjątkowe korzyści i nagrody dające przewagę w kluczowych segmentach rynku.

Zwiększ obroty dzięki korzyściom specjalnym

Poza korzyściami z programu Intel® Technology Provider uzależnionymi od statusu partnerzy mogą uzyskać szansę na odblokowanie jeszcze bardziej zaawansowanych korzyści specjalnych. Korzyści te mogą pomóc partnerom w uzyskaniu przewagi nad konkurencją w oferowaniu kompleksowych rozwiązań dla nowych i obecnych klientów. Aby je uzyskać, partnerzy muszą najpierw spełnić kryteria dotyczące statusu uczestnictwa, wielkości sprzedaży oraz udziału w szkoleniach.

Korzyści specjalne w głównych segmentach rynku

Sztuczna inteligencja (SI)

Zdobądź korzyści specjalne i uzyskaj ekskluzywne zasoby dla partnerów do planowania, konstruowania i wdrażania rozwiązań z dziedziny SI.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych w chmurze

Wykorzystaj ekskluzywne zasoby tylko dla partnerów do efektywnego planowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań centrów przetwarzania danych w chmurze.

Więcej informacji

Komputer dla graczy

Uzyskaj specjalne korzyści i ekskluzywne zasoby dla partnerów, które pozwolą Ci wygrać na rynku komputerów wysokiej klasy dla graczy.

Więcej informacji

Centrum przetwarzania danych dużej skali

Uzyskaj zasoby wspomagające planowanie i dostarczanie rozwiązań z dziedziny centrów przetwarzania danych o optymalnej wydajności i natychmiastowej dostępności.

Więcej informacji

Promocje

Skorzystaj z ograniczonych czasowo promocji na produkty i promocji punktowych.

Więcej informacji

Dołącz teraz


Dołącz do programu Intel® Technology Provider, aby uzyskać korzyści dostępne tylko dla uczestników, takie jak promocje produktów, szkolenia i materiały marketingowe.

Zobacz regulamin programu ›