Początek nowych, wspaniałych światów

Nieziemskie doznania wymagają niemałej realnej mocy obliczeniowej. Procesor Intel® Core™ i7 zabierze Cię, gdzie tylko zechcesz. Zapewnia niesamowite odwzorowanie praw fizyki w grach, precyzyjne sterowanie, bogatą sferyczną grafikę 3D i porywający dźwięk 3D w ramach wydajnej platformy.

Dowiedz się więcej o procesorach i7 ›

Wystawa VR

Współpracujemy z gigantami branży i wschodzącymi gwiazdami, aby wdrażać nowe rozwiązania rzeczywistości wirtualnej i przesuwać granice jej możliwości.

VR w e-sporcie

VR w e-sporcie

Firma Intel nawiązała współpracę z firmami Oculus* i ESL, aby stworzyć VR Challenger League – pierwszą ligę VR w e-sporcie. Zawalcz o pulę nagród w wysokości ponad 200 000 USD i szansę na zdobycie tytułu mistrza w finałach 2018 roku.

Dołącz do rywalizacji

Świetne nowe gry

Świetne nowe gry

Gra Space Pirate Trainer została zoptymalizowana pod kątem zestawów rzeczywistości połączonej opartych na systemie Windows* i procesorach Intel. Przenosi Cię ona do automatu z lat 80. – walczysz z wrogimi droidami za pomocą przeróżnych broni i gadżetów.

Sprawdź to

Intel® True VR

Przeżyj emocje w transmisjach sportowych na żywo w technologii Intel® True VR. Oglądaj ulubione zespoły NBA i NFL z pierwszego rzędu, a na polu golfowym podążaj za zawodnikami PGA Tour! Wybierz perspektywę i zanurz się w treściach VR najlepszej jakości w czasie rzeczywistym.

Na żywo z Intel® True VR ›

Komercyjne zastosowania VR

VR to nie tylko rozrywka. Staje się coraz potężniejszym narzędziem biznesowym, a procesory Intel® Xeon® pozwalają twórczym profesjonalistom opracowywać komercyjne zastosowania VR dla branży handlu detalicznego, architektury, edukacji medycznej i innych branż.

Przeczytaj o analityce rozszerzonej możliwej dzięki Virtual Cove ›

Dowiedz się więcej na temat komercyjnej VR

Wydajne komputery do obsługi rzeczywistości wirtualnej (VR)

Zwiedzaj kosmos. Staw czoła hordom zombie. Zatrać się w filmach, zawodach i imprezach, które uwielbiasz, dzięki komputerom obsługującym rzeczywistość wirtualną. Niezależnie od tego, czy jesteś zaawansowanym graczem czy nowicjuszem w rzeczywistości wirtualnej, mamy komputer dla Ciebie.

Znajdź zestaw dla siebie ›

Technologie do lepszych produktów VR

Technologia Intel® WiGig

Producenci i użytkownicy zestawów rzeczywistości wirtualnej mogą pozbyć się krępujących kabli – bezprzewodowa VR jest możliwa dzięki technologii Intel® Wireless Gigabit.

Więcej informacji od naszego partnera

Technologia Intel® RealSense™

Wzbogać swój produkt o niewiarygodne wykrywanie głębi dzięki modułom Intel® RealSense™ z serii D400. Zapewniają one gotowe rozwiązanie umożliwiające szybkie opracowywanie i integrację z rzeczywistością wirtualną i robotyką.

Zobacz świat w 3D

Pamięć Intel® Optane™

Pamięć Intel® Optane™ to inteligentny, uniwersalny akcelerator systemu dla komputerów, dzięki któremu wszystko przebiega szybciej, płynniej i łatwiej.

Zwiększ wydajność

Technologia obsługująca wirtualną rewolucję

Technologie Intel® pozwalają Ci rozpocząć podróż po świecie VR.1

HTC Vive*

„HTC Vive* to najlepszy zestaw do obsługi rzeczywistości wirtualnej w swojej klasie. Dzięki obejmującej cały świat współpracy z firmą Intel przewyższamy oczekiwania zarówno deweloperów, jak i klientów, zwiększając możliwości rzeczywistości wirtualnej i popularyzując ją”. – Dan O’Brien, wiceprezes ds. platformy VR OSVR w HTC Vive

Oculus*

Firma Oculus2 podjęła współpracę z liderami branży, takimi jak firma Intel, w zakresie oferowania urządzeń zoptymalizowanych pod kątem rzeczywistości wirtualnej. Komputery przystosowane do obsługi technologii Oculus* zostały zaprojektowane i przetestowane z myślą o zestawie Rift. Tym samym gwarantują doskonałą obsługę rzeczywistości wirtualnej.

Razer*

„Jesteśmy przekonani, że rzeczywistość wirtualna powinna być dostępna i otwarta dla wszystkich. Dzięki współpracy z firmą OSVR technologia Intel® pozwala doświadczać wysokiej jakości rzeczywistości wirtualnej za pomocą znacznie szerszego spektrum urządzeń”. – Chris Mitchell, starszy menedżer platformy Razer.

Windows* Mixed Reality

„Firmy Microsoft i Intel nawiązały współpracę, aby stworzyć produkty rzeczywistości połączonej działające najlepiej na procesorach Intel® Core™ ósmej generacji. Możesz zanurzyć się w zupełnie nowych światach dzięki urządzeniom Windows* Mixed Reality i komputerom z procesorami Intel obsługującym rzeczywistość połączoną”. – Scott Evans, dyrektor, Windows* Mixed Reality.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden produkt ani komponent nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie https://www.intel.pl.

2

OCULUS* i logo OCULUS* są znakami towarowymi firmy Oculus* VR, LLC. Firma Intel nie wydaje żadnych zapewnień ani nie udziela żadnych gwarancji odnośnie narzędzia do sprawdzania kompatybilności Oculus*, oferowanego przez firmę Oculus* VR, LLC. Pytania na temat tego narzędzia należy kierować do firmy Oculus* VR, LLC. Więcej informacji można znaleźć na stronie Oculus* Terms of Service.