Ubierz. Co. Kiedy.

Przyglądamy się najnowszym technologiom internetowym podnoszącym jakość życia.

Wyprodukowano w Szwajcarii. Zaprojektowano w firmie Intel.

Konfigurowalne arcydzieło, nowy zegarek TAG Heuer* Connected Modular 45, gwarantuje doskonałą synchronizację bez uszczerbku dla Twojego poczucia stylu. Łączność Wi-Fi, GPS, płatności zbliżeniowe i nowa funkcja zarządzania czasem, dostosowująca się do Twojego rytmu dnia. Wszystko to i wiele więcej gwarantuje Ci luksusowy zegarek najwyższej klasy z metalowym, wodoodpornym korpusem.

Poznaj inne cechy

Tworzenie urządzeń do noszenia

Zwiększamy potencjał nowoczesnych technologii, opracowując jedno przełomowe rozwiązanie za drugim.

Poznaj moduł Intel® Curie™

W pełni funkcjonalny mikrokomputer o rozmiarze guzika. Powstał, aby przyspieszać, upraszczać i umożliwiać tworzenie urządzeń do noszenia.1

Odkryj możliwości

Źródło inspiracji dla innowacji

Przejdź na stronę technicznego magazynu firmy Intel, aby poznać technologie i ludzi, którzy zmieniają świat urządzeń do noszenia. Odwiedzaj nas regularnie, aby przeczytać najnowsze artykuły o modzie, sporcie i innych dziedzinach życia.

Przeczytaj artykuły serwisu iQ

Conversations

i

Informacje o produktach i wydajności

1

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej agencji FCC (Federal Communications Commission). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.