Intel® Wireless-AC 2x2 6x szybsze rozwiązanie Wi-Fi (867 Mb/s)

Rozwiązania bezprzewodowe Intel®.

Karta Intel® Wireless-AC 2x2 – szybka łączność Wi-Fi

Zobacz porównanie trzech rozwiązań Wi-Fi. Samochody ciężarowe odzwierciedlają 6-krotnie większą szybkość karty Intel Wireless-AC 2x2 – strumieniowe przesyłanie obrazu 4K oraz płynną obsługę gier i filmów, zapewniającą większą niezawodność w domu, w pracy i w ciągłym ruchu.

Obejrzyj film ›

Dlaczego Intel® Wireless-AC?

W jaki sposób można dowiedzieć się, czy w nowym komputerze jest karta Intel® Wireless-AC? Uruchomienie przesyłania strumieniowego filmów 4K Blu-ray*, szybszego przesyłania dużej ilości danych na większą liczbę urządzeń wykonasz w trzech krokach w ciągu 5 sekund. Zaoszczędzisz w ten sposób 5 lat zmarnowanych przez powolniejsze technologie Wi-Fi.

Obejrzyj film

Obejrzyj pełną infografikę

Odkryj udoskonaloną łączność z kartą Intel® Wireless-AC 2x2 (867 Mb/s) o większej wydajności i niezawodności technologii Wi-Fi, zdolną zapewnić lepszą grafikę oraz płynne strumieniowe przesyłanie filmów 4K.

Obejrzyj film

Zyskaj szybką i niezawodną łączność Wi-Fi dzięki karcie Intel® Wireless-AC 2X2 (867 Mb/s) umieszczonej w urządzeniu.

Obejrzyj pełną infografikę

Na technologii Wi-Fi polegamy dziś w nieznanym wcześniej stopniu. Teraz możemy jednak wykorzystać szybszą i lepszą łączność w standardzie 802.11ac. To ważny moment, ponieważ używamy coraz większej liczby urządzeń z Wi-Fi i wykorzystujemy je w coraz większym stopniu. Nastał czas rozwiązania Intel® Wireless-AC.

Pobierz bezpłatnie przewodnik 802.11ac Wi-Fi Dummies ›

Wybierz rozwiązanie Wi-Fi już dziś, aby przygotować się na jutrzejsze wyzwania

Dwuzakresowe karty Bluetooth® i Wi-Fi Intel® Wireless-AC 802.11ac 2x2 pozwalają osiągnąć maksymalną szybkość połączeń (do 867 Mb/s), a tym samym najwyższy komfort użytkowania sieci. W połączeniu z procesorami Intel® Core™ i innowacyjnymi technologiami bezprzewodowymi firmy Intel rozwiązanie Intel® Wireless-AC zapewnia niezrównane możliwości korzystania z sieci Wi-Fi w domu, w pracy i w ciągłym ruchu.

Dom bezprzewodowy z firmą Intel

Zadbaj o to, aby Twoje nowe urządzenia 2w1 i Ultrabook™, laptopy lub komputery All-in-One nie okazały się przestarzałe, zanim jeszcze opuszczą teren sklepu. Upewnij się, czy Twój planowany zakup obejmuje rozwiązanie Intel® Wireless-AC. Sprawdź zainstalowaną kartę Wi-Fi:

Urządzenia z systemem Microsoft Windows* 8

Urządzenia z systemem Microsoft Windows* 7

Wydajna karta Wi-Fi Intel® Wireless-AC ultra 802.11ac, połączona z procesorami Intel® Core™ i Intel® Core™ vPro™ oraz wiodącymi w branży technologiami zarządzania i zabezpieczeń, pozwala otrzymać przenośne rozwiązanie klasy biznesowej. Takie połączenie stanowi przemyślaną inwestycję dla Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o pakiecie do bezprzewodowej łączności dla firm ›

Podobne filmy

Podobne materiały