Zrealizuj swoje najlepsze pomysły biznesowe

Oferta stacji roboczych

Przeznaczone dla specjalistów z branży

Procesory rodziny Intel® Xeon® E5 zapewniają szybsze projektowanie zaawansowanych modeli 3D, tworzenie materiałów multimedialnych oraz wykonywanie analiz technicznych.

Oferta procesorów

Zamiast komputera stacjonarnego

Stacje robocze z procesorami Intel® Xeon® E3-1200 v6 zwiększają wydajność wizualizacji, zapewniają wbudowane funkcje zabezpieczeń i skracają czas przestojów.

Uniwersalność

Wydajne rozwiązania przenośne

Przenośne stacje robocze z procesorem Intel® Xeon® E3-1500M v6 umożliwiają pracę kreatywną i grupową oraz zapewniają imponującą wydajność w dowolnym miejscu.

Mobilne stacje robocze

Skorzystaj z nowych możliwości

Stacje robocze z procesorami Intel® Xeon® E3-1200 v6 obsługują bogate, szybkie aplikacje związane z modelowaniem 3D w sieciach lokalnych i rozległych, na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu.

Zwiększ swoje możliwości

Oferuj więcej niż klient oczekuje

Wybierz stację roboczą z idealnym połączeniem mocy procesora, pamięci, układu graficznego i pamięci masowej do tworzenia i testowania rozwiązań, które szybciej wprowadzisz na rynek.

Przeczytaj informacje o produkcie

Wykrywanie i korekcja błędów

Pamięć ECC (Error Correcting Code) automatycznie wykrywa i koryguje na bieżąco błędy pojedynczych bitów, gwarantuje niezawodne i bezbłędne działanie aplikacji uruchamianych na stacji roboczej.

Obniżenie ryzyka utraty danych

Wydajność zmodernizowanego układu graficznego

Technologia Intel® HD Graphics P630 to wbudowany układ graficzny, który dorównuje wydajnością zewnętrznym kartom graficznym. Technologia ta uzyskała certyfikację obsługi ponad 15 najczęściej używanych stacji roboczych i aplikacji CAD.

 

Więcej informacji

Szybka, niezawodna pamięć masowa

Dyski Intel® Solid State Drive (SSD) obsługują aplikacje biznesowe wymagające dużych mocy obliczeniowych i szybkiej, niezawodnej pamięci masowej, jak również funkcji zabezpieczeń i ułatwiających zarządzanie.

 

Znajdź właściwy dysk SSD

HP Z2 Mini*

Nareszcie, rewolucyjny minikomputer dla aplikacji CAD, który niesamowitą moc i wszechstronność kryje w małej i eleganckiej obudowie.

Więcej informacji na temat HP Z2 mini*

Odkryj nowe technologie Intel®

Korzystaj z rozwiązań o wysokiej wydajności obliczeniowej, które w obsłudze przedsiębiorstw charakteryzują się inteligencją, niezawodnymi zabezpieczeniami, wydajnością i elastycznością.

Wyświetl procesory

Teraz możesz oferować bogatszą zawartość multimedialną większej liczbie odbiorców indywidualnych i firm dzięki niskim całkowitym kosztom utrzymania obudów typu rack.

Więcej

Stacje robocze z procesorami Intel® Core™ vPro™ szóstej generacji obsługują sprzętowe funkcje zabezpieczeń na poziomie przedsiębiorstw.

Więcej informacji

Jeden kompaktowy port w nowej technologii zapewnia szybki transfer danych, obsługuje doskonałą rozdzielczość obrazu 4K oraz szybkie ładowanie urządzeń.

Większa przepustowość

Firmy Intel i HP poinformowały o nawiązaniu współpracy z firmą Citrix dotyczącej między innymi rozwiązania serwerowego dla centrum danych.

Obejrzyj film